One Try, One Kill Full İndir Oyun indir

Bir deneyin, bir öldürmek ücretsiz bağlantı ve torrentte kırılmış durumda full ücretsiz indir PC oyunu. Bir deneme, bir öldürme - acımasız paralı askeri alanlarını temizlemeniz gereken bir GORY TDS oyunu. Oyun yukarıdan aşağıya, böylece savaş durumunu en iyisi olarak görebilirsiniz.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Кико

Publisher: Кико

sürüm tarihi: 28 Nis, 2020

tür: eylem

Bir deneyin, bir öldürme - acımasız paralı asker alanlarını temizlemeniz gereken bir GORY TDS oyunu.

Oyun yukarıdan aşağıya, böylece savaş durumunu en iyisi olarak görebilirsiniz.

Yalnızlık onlarca düşmanını öldürme yeteneğine sahip olan yetenekli acenteyi kontrol edeceksiniz. Merciless paralı askerleri size karşıdır ve görüşte saldıracak. Hepsini öldürmek için ve kötü patronları hedefinizdir.

Yolunuzu yapmak için tabancaları, tüfekleri, av tüfeği ve el bombası başlatıcısını kullanın. En azından onları düşmanlarından almak için yeterli yeteneğin varsa.

veya güvenilir bıçağınızla sessizce onları saptırın. Bu ölümcül sağ ellerde. Rakibinizdeki gizli gizlice çalılara saklanın ve dilimleyin Stil ile boğazlar.

Ama düşmanlarının nasıl bir bıçak tutacağını bildiğini hatırla. Onları küçümseme. Bazıları hızlı refleks ve bazıları iyi bir topçu var. Büyük kalabalıkta toplanmayı ve aynı anda size saldırmayı severler. Tuzaklara ve köpeklere dikkat edin.

Kesinlikle ateş et. Çünkü düşmanınız size ikinci bir şans vermeyecek.

İki patron bu çetelere yol açar. Güçlü zırhları var, bu yüzden sadece bir mermi sadece onları angrier yapar. Mermileri kaçmayı unutmayın.

-Damik oyun

-Dangile düşmanları

-Stalth Elements

-gunlar, gore ve bıçaklar

Sadece en iyisi sonuna kadar yapabilirsiniz!

Minimum: OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: Çift Çekirdekli 2 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectSound uyumlu Ek notlar: klavye, fare
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
157
TELİF HAKKI İHLALİ