OneShift Full İndir Oyun indir

OnesHift full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. OneShift, oyuncunun zamanın donma / çözme ve mavi küpleri toplamak için dünyalardan geçme yeteneğine sahip bir bulmaca platformudur. Ancak sadece bir dünya aktif olabilir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Mazen Games

Publisher: Grabthegames, Mazen Games

Çıkış tarihi: 10 Ağu, 2018

tür: Casual, eylem, macera, bulmaca, Sci-Fi, simülasyon

Sadece Shifting Worlds Mechanic'e sahip 50 seviye!

Dünyaları değiştirme ve döndürme yeteneğine sahip olduğunuz 30 seviye!

ve delilikle dolu 10 bonus seviyesi - kendilerini keşfetmenize izin vereceğiz!

Diğer önemli şeyler

6 oynanabilir karakter

10 dili destekler:

Anahtar fetürleri: Dünyalardan geçip Mavi Küp'e (veya daha fazlasına!) Değiştirme ve dönen dünyaların tamircisi ile 90 farklı seviyenin tadını çıkarın! Dünyalar, havada sizi artıran, teleport kuboidleri gibi her türlü farklı küboidlerden oluşur; Sizi bir yerde artırmak için lehinizde kullanabileceğiniz bir set zamanlayıcısında patlayan bombaları patlatın! Ve oyunda öğrenmek için bazı şeyler bırakalım! ? Sıkıştırma, ancak sıkı kontrollerle oynanan oyun, bir denetleyici veya klavyeyle iyi oynar. Basit ama stilize grafiklerle bilgisayarınızda optimize edilmiş ve talep edemez! Kilidini açmanız için 100'den fazla başarının! Favori denetleyicinizle oynarken eğlenin, ONESSHIFT tam denetleyici desteği ve buhar bulutu var, böylece kaydetme oyunlarınız güvende!

Minimum: OS: Windows 7 SP1 İşlemci: Dört Çekirdek Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GT 640 / AMD R7 240 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Muhtemelen daha zayıf kurulumda bile çalıştırabilirsiniz.

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: AMD FX6300 / Intel G4450 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1050 / AMD R9 380 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Bu kurulumla yaklaşık 250 fps oyun içi.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
184
TELİF HAKKI İHLALİ