ORBIT Full İndir (v1.6.18) Oyun indir

Orbit full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Orbit - Gemilerinizi Breakneck hızlarında gezegenler arasında manevra yapın ve rakiplerinizi bu harika ikiz-stick SpaceBrawler!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 4bit oyunları

Publisher: 4bit oyunları

sürüm tarihi: 30 Eylül, 2015

tür: eylem

* Uyarı: Yörünge Yalnızca yerel çok oyunculu bir oyundur. Tek bir oyuncu veya çevrimiçi mevcut değil. Neyse, tamamen fındık oyunu, bazı arkadaşlar tutun ve deneyin! *

Boooom, Spacewreck!

Breakneck hızındaki gezegenler arasındaki geminizi manevra yapın ve rakiplerinizi epik bir uzay gemisi arsenaliyle ezdiğiniz şekilde dikkate alın. Düşmanlarınızı yenmek için kalkanlar ve ışınlama gibi özel yetenekleri kullanın ve Madillikler Arasında Çılgınlık Arasında Level, bu Twin-Stick Multiplayer Space Brawler'da yoğunlaşır!

Büyük bir oyun modu seçiminde Dük ve sayısız seçenek ve farklı yollarla bir teknoloji ağacı keşfedin. Şiddetli ve hızlı akan mücadelelere katılın veya kendi savaşlarınızı, zafer koşullarını, haritanızdaki yörüngelerinin ve maçların uzunluğunu seçebileceğiniz özel oyun moduyla tasarlayın. Daha fazla istemek? Rastgele Harita Jeneratörünü deneyin!

Anahtar fetürleri: 2-4 oyuncu için çılgın yerel çok oyunculu kanepe destekli delilik 9 Oyun Modu: Yakalama, öldür, hayatta kaldı, Mayhem ve daha fazlası! Her oyunda taze bir deneyim için rastgele oluşturulan haritalar Kendi modlarınızı tasarlayın ve oluşturun ve forge ile savaşlar Uzay gemisi yükseltmeleri ve toplam kişiselleştirme için yollar Süper sıcak parçacık infüzyon grafik Wierz tarafından Heyecanlı Soundtrack Çıplak martılı yörünge eğlence Yok Et: Düşmanı bu doğruca kavgada acımasız kuvvetle ezin. İlk önce 10 kilo kazandı! Annihilate: Rakiplerinizi dikkatlice bu delice sinir bozucu tırmanışında zirveye dikkat edin! Kazanmak için son Wartorn Survivor olmalısınız. Fethi: fethedeki haritanın tüm unsurlarını zarif bir şekilde takip etmelisiniz ve avantajınıza yerçekimi kullanmanız gerekir. Kazanmak için aşırı yerçekimi bölgelerini yakalayın!

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7 veya 8 İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli Bellek: 1 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE 8600 GT, ATI RADEON HD 2600 XT Depolama: 150 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
147
TELİF HAKKI İHLALİ