Orbital Invaders Full İndir Oyun indir

Orbital Invaders full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Orbital Invaders - Sci-Fi Arcade oyunu Durumu tepki veren ve düşmanların saldırısını tahmin etme becerisi, farklı gezegenlerin etrafındaki savaşların sonuçlarını belirler ve ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Shaggy Dwarf

Publisher: Shaggy Dwarf

sürüm tarihi: 21 Eki, 2020

tür: simülasyon, eylem, macera

Bir uzay gemisi pilotu olun ve yörünge savun. Orbital işgalciler, durumu tepki gösterme yeteneğinin ve düşmanların saldırılarını tahmin etme becerisinin savaşların sonucunu belirlediği bir Bilim-Fi Arcade oyunudur.

benzersiz düşmanlar, asteroit, uzay gemileri, madenler, füzeler, uzay solucanlar ve patronlar.

Bu bilimkurun arcade uzay atıcısında, farklı gezegenlerin etrafında uçacak, yörüngeyi savunacak, asteroitleri, uzay gemilerini, patronları ve diğer düşmanları yok et.

Silahları yükseltin, kritik durumlarda bomba ve güçlendirici kullanın.

gezegeni kurtar! Yörünge kaydet!

Yeni ateş up!

Farklı gezegenlerin etrafında uçun ve düşmanları, asteroitleri, uzay eşyalarını, uzay gemilerini yok edin. Tek bir hedefi kaçıran biri için kazanma.

Rezervde üç hayat vardır, lazer veya plazma gibi silahlar, üç atom bombası, acil durum vakalarının ivmesi. Puanları topla ve ekstra hayat al.

Kilidi açmak için birden fazla dünya vardır, bir lazer ve plazma tabancası arasında geçiş yapma seçeneği, NUKES kullanarak ve gerektiğinde yüksek hızlı güçlerle kaçar. Oyun sağ hissediyor. Doğal ve oldukça tatmin edici. Kısa oturumlar için kesinlikle iyi bir seçim. Alınması ve oynaması kolaydır.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core I3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 560 veya daha yüksek Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 970 veya daha yüksek Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
221
TELİF HAKKI İHLALİ