Outpost 13 Full İndir Oyun indir

Outpost 13 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Outpost 13, bir canavar, bir canavar, bir canavar, bir Canavar, örtünüzü korurken stratejik olarak öldürerek buzlu bir gezegenden kaçması gerekir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Cantina Games and Entertainment, Inc.

Publisher: Cantina Games and Entertainment, Inc.

sürüm tarihi: 26 Ekim, 2015

tür: macera, nokta ve amp; Tıklayın, Korku, Olgun

Outpost 13 Detaylar:

Outpost 13, en sevdiğim 70'lerin, 80'lerin ve 90'ların bilim kurgusu ve Alien, X dosyaları, kötü ölü ve şey gibi korku filmlerinin / medyalarından bazılarına bir saygı duyuyor. * Bu bir nokta - Gezegen Achelous IV'teki bir karakolda gerçekleşen aksiyon-macera oyunu. Sen, oyuncu, köpek / oyuncuyu kendisini "Tantalus" olarak adlandırılan yabancı bir yaşam formuyla bağlayan yabancı bir biyolojik ajanla temas eden bir köpek olarak oynuyor. Müzikçaların amacı, acelous bırakmak ve 5 yıllık bir misyonu terk ettikleri ve erken ayrılmalarını sağladıkları istasyonlu mürettebat üyelerine yeterince korku uyandırarak en yakın uzlaşmaya katılmaktır. En azından plan bu, oyunda daha yüksek güçler olabilir.

Sen canavarsın: Oyuncu, kapaklarını "FEN" olarak tutarken, mürettebatın evcil hayvan köpeğini "fen" olarak korurken, yabancı bir canavarın rolünü üstlenecek.

Gizli, strateji ve ateşli bir ölüm: Oyuncunun, mürettebat üyelerinin, havalandırma sistemini kullanarak dikkat dağıtıcılar yaratarak ve yabancılaşmayı yabancılaşması ve yabancılaşması için bir strateji oluşturması gerekecektir. Eğer oyuncular kapaklarını ve gizliliğini koruyamazlarsa veya canavar olarak keşfediliyorsa, mürettebat Flamethrower'la cevap verecektir ve ateşten yok olacaksınız.

ALTIEN Gezegen Ayarı: Outpost 13, Achelous IV'te gerçekleşir, bir hayat yaşanan bir gezegen dünyadan birkaç kez daha büyüktür. Winters ve Summers her biri birkaç yıl sürer ve şu anda 13 Dünya ayında kışa akik.

Karakter ilerleme sistemi, geçerli ACT 1 yapısı için hurdaya çıkarıldı, ancak daha sonraki bir tarihte dönebilir. Eğer ACT 1 iyi giderse ve her şey çalışırsa, muhtemelen özelliği olacak yeni bir oyun modu hakkında bir duyuru yapacağım. ?

Minimum: OS: Windows Vista veya Windows 7 İşlemci: Intel Core ™ Duo veya daha hızlı Bellek: 2 GB RAM Grafikler: En az 512 MB ile doğrudan x 9.0c uyumlu video kartı Depolama: 162 MB Mevcut alan Ek notlar: Değişime tabidir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
150
TELİF HAKKI İHLALİ