Oxygen Not Included Full İndir (v452873 & DLC) Oyun indir

Oxygen dahil değil PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Dahil olmayan oksijen bir uzay kolonisi simülasyonu oyunudur. Yabancı bir uzay kayasının derinliklerinde, çalışkan mürettebatın bilime ihtiyacı olacak, garip yeni canlitçilerin üstesinden gelmesi ve ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Klei Entertainment

Yayıncı: Klei Entertainment

sürüm tarihi: 18 May, 2017

tür: sağkalım, bina, simülasyon, yönetim, strateji, bilim-Fi, açık dünya, macera

Uzay kolonisi simülasyonunda oksijen dahil edilmemiştir, oksijen, sıcaklık ve sürdürme kıtlığının koloninizin hayatta kalması için sürekli tehditler olduğunu göreceksiniz. Kolonistleri, Subterraan asteroid yaşamının tehlikeleri aracılığıyla rehberlik edin ve popülasyonları sadece hayatta kalamayana kadar büyür, ancak gelişen ...

Sadece nefes almayı unutmadığınızdan emin olun.

Kapsamlı üsler oluşturun ve hayatta kalmak için ne gerektiğini keşfedin:

Uzay koloninizdeki her şey kontrolünüz altında, kazı ve kaynak tahsisinden sıhhi tesisat ve güç sistemlerine kadar. Ancak kaynaklar ilk nefesinizle tüketmeye başlayacak, ancak yaşamak istiyorsanız hızlıca kazdığınızdan emin olun.

Stres simülasyonlarıyla madde üzerinde akıldır:

Hayatta kalmanın eğlenceli boş zaman aktiviteleri, büyük konaklama ve hatta koloniniz için daha iyi yemekleri olan psikolojik etkisini saklayın. Yinelenenlerin her biri strese tepki göstermenin farklı ve potansiyel olarak yıkıcı yollarına sahiptir, bu nedenle onları her zaman mutlu ettiğinizden emin olun. Maliyet ne olursa olsun.

termodinamik ile kaynatmayı önlemek:

Sıcaklık kontrolü, uzayda sabit bir endişedir; Çok soğuk ve donacaksın, çok ateşlisin ve kızartacaksın. Kolonistleriniz için güzel, rahat bir atmosferi korumak için Sekmeleri ortam çevre sıcaklıkları ve koloninizin ısı üretimine saklayın.

Karmaşık gaz ve sıvı simülasyonlar yoluyla verimliliği arttırın:

Tabanınızın kritik alanlarına hızlıca yakıt ve sıvı teslim etmek için kilitli boru sistemleri oluşturun. Koloniniz bozulmaz, iyi yağlı bir makineye dönüştürdüğü için iyi planlayın ve ödüllendirilir.

Güç ızgarası simülasyonları ile şarj edin

Kömür, hidrojen, doğal gaz veya sadece düz eski dirsek gres dahil olmak üzere çok sayıda güç kaynağını seçin. Kolonikinizi sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için güç akışını, devre yüklerini ve eriyiklerini yönetin.

Her zaman kendinizi nefes almaya devam edin:

Oksijen kaplamayı girin ve tabanınızın içindeki havanın gerçek zamanlı olarak izleyin. Karbondioksit birikimini izleyin ve koloninizi gerçek bir derin uzay vahasına sokmak için oksijen üretimi işlemlerini denetleyin.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 (64 bit) İşlemci: Çift Çekirdekli 2 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD 4600 (AMD veya NVIDIA eşdeğeri) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
163
TELİF HAKKI İHLALİ