Paper Beast – Folded Edition Full İndir Oyun indir

Kağıt Canavar - Katlanmış Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kağıt Canavar - Katlanmış Sürüm - Wildlife hakkında bir keşif ve macera oyunu internetin derinliklerinden yayılır. Bilinmeyen bir güç, dengesini bozmuş gibi görünüyor. Kuvvetlere katılın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: pixel reef

yayıncı: pixel reef, fişi dijital

sürüm tarihi: 20 Eki, 2020

tür: macera, gündelik, simülasyon

rüya benzeri bir evrende yaban hayatı hakkında bir macera ve keşif oyunu.

İnternetin abissal derinliklerinde bir yerde, hayat çiçek açmıştır. Bu gizemli ekosistemde ayağı ayarlayan ilk insansın. Garip bir kuvvet, dengesini tartıyor gibi görünüyor. Kağıt Canavarın bulmacalarını çözmek için ilgi çekici ve sevişen yaratıklara sahip güçleri birleştirin.

Oyun deneyimi

Eric Chahi'nin hayal gücünden doğan renkli ve kaprisli evrene dönüş, artık tüm ekran için geçerli olan Kağıt Canavarı'nın bu sürümünde başka bir dünyanın yaratıcısı.

Anahtar fetürleri: İki oyun modu: Macera ve kum havuz, sürükleyici bir oyun alanı. Görkemli ve akıllı yaratıklar tarafından doldurulmuş bir dünyayı keşfedin. Onları al, onlara yardım et: davranışları eylemlerinize uyarlar. Çevreyi kontrol et. Oyun eşsiz bir fizik motoruna dayanır. Nehirleri yönlendirin, buzları eritin, bulmacaları çözmek için fırtınalara dayanın ... ve uzaklaşın! Deney! Sandbox'ta, bir tanrı oyuna yakın bir deneyim yaşayın. Terraform Dağları, Göller kazmak, ekosisteminizi doldurun, kasırgaları serbest bırakın. Oyunun fiziğiyle eğlenin. Japon punk rock Tsushimamire ve roly porter'ın ortam tarzını birleştiren orijinal bir film müziği.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core i5-6500 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 DirectX: Sürüm 11
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
167
TELİF HAKKI İHLALİ