Paper Dolls Full İndir Oyun indir

Kağıt Bebekler VR full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Paperdolls VR, oryantal özelliklere sahip birinci şahıs VR korku oyunudur. Geç Qing Hanedanlığının eski kalıntılarını keşfedin ve kızınızı arayın ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Beijing Litchi Culture Media Co., Ltd.

Publisher: Beijing Litchi Culture Media Co., Ltd.

sürüm tarihi: 28 May, 2018

tür: macera, eylem, vr, korku

Bir adam kızını yabancı karısının evine götürdü. Yolda, depresyonla işkence gören bu adam, geçmiş hatıralarına derinlemesine daldı. Birdenbire, arabası çöktü ve bilincini kaybetti.

Adam uyandığında kendini terkedilmiş bir eski Çin evinde buldu. Bu bir rüya olabilir mi? Ya da bir yanılsama? Veya uzay-zaman anomalisi? Kızının sesini takip ederek, bu Eerie antik evini keşfetmeye başladı. Bununla birlikte, olan şey, hiçbir şeyin yanlışlıkla olmasaydı. Eski evin içine daha derine çıktığında, tüm görünüşte ilgisiz gizemler yavaş yavaş bir yüzyıla gömülen gerçeğe bir araya getirildi.

Adam kızını bulur ve onunla güvenli bir şekilde ayrılır mı?

"Neredeyim? Neden buradayım? Bütün bunlar benimle ne ilgisi var? "

Eerie antik bir evi keşfetmek

Yalnız Koyu ve kasvetli bir eski evde, kızınızı bulmak için Qing Hanedanlığının sonuna yakın inşa edilen, sadece ürpertici müzik eşliğinde, korku ve endişe içinde öne çıkıyorsunuz.

Anahtar fetürleri: Bu ürkütücü maceralar ve bulmacaların sanal gerçeklik oyunudur. Oyunda, çeşitli simüle edilmiş VR interaktif işlemleri yaşayacaksınız. Detaylı ve gerçekçi tarzı, eski evi son derece gerçek ve kasvetli bir yer yapar. Eşsiz yenilikçi hareket tasarımı, Giddy'yi hissetmeden sürekli olarak saatlerce daldırmanızı sağlar. Oyunda, eşsiz oryantal kültürle karşılaşacak ve Qing Hanedanlığının sonunda inşa edilen gizemli antik evi keşfedeceksiniz. Tam bir hikaye çizgisi tüm oyundan geçiyor. Evi keşfederken ve bulmacaları çözdükten sonra nihayet gizli gerçeği ortaya çıkaracaksınız. Oyun yaklaşık 15 saat sürer. Müziği, halk müziğinin bir birleşimidir, rock 'n' rulo ve ilahi, gerçekçi ses efektleri ile, aşırı korku hissi ile vurulacaksınız. İkilediğiniz rotayı ölçün ve karşılaştığınız her gizemi ortaya çıkarın.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I7-6700K Bellek: 16 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1070 DirectX: Sürüm 12 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
166
TELİF HAKKI İHLALİ