Parkan: Iron Strategy Full İndir Oyun indir

Parkan: demir strateji full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Parkan: Demir Stratejisi, son derece gerçekçi bir ortamda FPS elemanları ile gelişmiş gerçek zamanlı strateji ve fütüristik warbot simülatörünün mükemmel bir karışımıdır.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: nikita çevrimiçi

Publisher: nikitaonline

sürüm tarihi: 14 Şub, 2001

tür: eylem, simülasyon, macera

Bilinmeyen yıldız sistemlerine ait gezegenleri bağlayan bir portal sistemi olan labirentin fütüristik dünyalarını girin. Mekanik asi orduları ve kehanetsiz yabancı faunası. Bir savaş alanına bir savaş robotlarının bir kadrosunu kontrol edin ve mobil birimlere iyi korunan bir bunker içinden sipariş verin. Binlerce farklı savaş makineleri oluşturun ve uzaktan veya birinci şahıs bir perspektiften kontrol edin.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Aksiyon, simülasyon ve geleneksel gerçek zamanlı stratejiyi içeren bir dizi destan senaryosu oluşturan 20 tek oyuncu görevi. Her biri eşsiz ortamları olan 6 düşmanca dünyada oyun saatleri. Mükemmel detaylı fütüristik manzaralar, gündüz ve gece dönüşümü ve gerçekçi hava etkileri. Herhangi bir robot perspektifinden ilk kişi de dahil olmak üzere birden fazla görünüm. Binlerce olası robot kombinasyonu: Botlar havadan, toprak bazlı, tekerlekli veya pistlerde, hepsi çok büyük bir silah seçimi olabilir.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: 1.8 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX 9 ile uyumlu 3D grafik kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
174
TELİF HAKKI İHLALİ