Partisans 1941 Full İndir Oyun indir

partisans 1941 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Partizanlar 1941, WW II'nin doğu önünde belirlenen gizli unsurlara sahip gerçek zamanlı bir taktik oyunudur. Düşman çizgilerinin arkasındaki ordu komutanı olarak, bir grup partizans grubunu toplarsınız ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Alter Games

Yayıncı: Daedalic Entertainment

sürüm tarihi: 14 Eki, 2020

tür: strateji, eylem

gizli taktikler türüne yeni bir yaklaşım: Partizanlar 1941 gizli, eylem, kaynak yönetimi ve temel yapı elemanlarını birleştirir.

II. Dünya Savaşı sırasında Almanca mesleğine direnen bir grubun kontrolünü kontrol altına alın.

Yolunuzu planlayın ve başlatın. Taktik Duraklat'ı kullanın, çevreyi inceleyin ve bir pusu kurmak için en iyi pozisyonu seçin.

Direnç Kampınızı, ormanda derinlere gizlenmiş ve sebeplerinizi birleştirmek için müttefikleri bulun. Benzersiz partizanların kadroları oluşturur ve düşman güçlerini ve altyapısını baltalamak için çeşitli görevler üstlenirken, direnişi sürdürmek için umutsuzca ihtiyaç duyulur.

II. Dünya Savaşı'nın dramatik ve benzersiz bir bölümünü yaşayın ve düşman çizgilerinin arkasında Kızıl Ordu Komutanı olun.

Özellikler

gizli taktikler türüne yeni yaklaşım. Gerçek zamanlı taktikler oynamanın yeni bir yolu - savaşın karışımı, gizli, pubushes ve kaosun düşman rütbelerine getirmek için çeşitli özel eşyaların karışımı. Her görevi tamamlamanın kendi yolunu seç.

bir parça partizan kurşun. Seçtiğiniz bir takım oluşturun ve partizanlarınızı ayırın. Farklı durumlara doğru çözümü bulmak için karakterinizin güçlü yönlerini kullanın. Yeni direnç üyelerini bul ve işe al.

Bir direniş grubunun ömrünü yaşayın. Görevler arasında bir partizanın hayatının rutinine tanık olduğunuz - üssünüzü geliştirin, bir sonraki ödevlere hazırlanın, partizanın hayatta kalması için kaynaklara sahip olduğunuzdan emin olun. Birliklerinizi motive edin.

WW II'de farklı bir bakış açısı. Doğu cephesindeki acımasız Alman işgaline karşı şiddetli direnişin hikayesini yaşayın. Partizan direnişine, ordusunun yanı sıra ortak halklara katılan farklı insanların hikayesini ve motivasyonunu görün.

arka plan ve hikaye

Kızıl Ordu Komutanı Alexey Zorin olarak bir Nazi hapishane kampından kaçıyorsunuz. Düşman çizgilerinin ve yerlilerin arkasındaki askerlerden bir partizan kadrosu toplayın. Kadro'nuzla, küçük sabotaj görevlerinden, mesleki güçlerin otoritesine saldırılara kadar tüm yollarla yaşayın.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64bit İşlemci: Intel Core I3 - 8100 / AMD RYZEN 3 2200G Bellek: 8 GB RAM Grafik: Nvidia GeForce GTX 660 / Radeon HD 7790 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 10 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64bit İşlemci: Intel Core i7-8700K / AMD RYZEN 7 3700X Bellek: 16 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 1060 6 GB / Radeon RX 590 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
174
TELİF HAKKI İHLALİ