Party of Sin Full İndir Oyun indir

SIN BEDAVA BEDAVA PARTİ PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Günah partisi - İnsanlığa Troll'u bir arayışta kaderinizi mağlup etmek için yedi ölümcül günahın kontrolünü ele geçirin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Crankshaft Games

Publisher: Crankshaft Games

sürüm tarihi: 13 Aralık, 2012

tür: eylem, macera, bulmaca

Şimdiye kadar bu kaşıntı cehennemden ve en yüksek cennete ulaşma arzusunu yaşadım mı? Günah partisinde, 1-4 oyuncu için bir işbirliği yapboz platformunda yedi ölümcül günahın kontrolünü ele geçirirsiniz.

Efendisi Büyük, Dinamik Antioes Ekibi - Yedi Ölümcül Günah - İnsanlığı Troll'u Arayış Bir Arayışında Destinyenizi Yedekleyin. Kıskançlık, açgözlülük, tembel, gurur, gazap, şehvet, gluttony, birçok durumda faydalı özel güçlerle çok boyutludur.

Duruma göre taktikleri değiştirirken uçan karakterleri değiştirin: tüm günahlar savaşta yararlıdır, tüm Sinsler bulmaca çözmede yardımcı olur ve tüm günahların tümü hem iyi hem de kötülük var.

Macera: Solo ve Coop modlarında tam 6 ila 8 saatlik oyun sağlanır. Cehennem, arzuator, dünya ve cennet aracılığıyla maceranızda 20 seviyenin üzerinde oynayın. Tanrı'nın Yasak elmalarını toplayarak dükkandaki günahlarınızı yükseltin. Demon narwhal gibi beş patron ve zeplin kaptanı yolunda duruyor.

solo: Yalnız olmak, kaçışınızı cehennemden geçirirken daha fazla düşünce ve planlama gerektirir. Zorlu bulmacalar ve savaşları sizi sizi bekliyor.

Coop: Yalnız değilsin! Arkadaşlarınızdan 3 taneye kadar oynayın ve günah güçlerini yeni ve uğursuz yollarla birleştirin. Düşmanlar üzerinde çalışan tüm güçlerinizin diğer günahlar üzerinde de çalıştığını keşfedeceksiniz. Takıma yardım etmek veya kötü davranışı cezalandırmak için kullanın.

Bilinen klasiklerden esinlenerek: Super Smash Bros, Zelda, Süper Mario. Günah partisi, gençlerinizin en iyi oyunlarını alır ve onları günahkar bir süper oyuna girer. Yetkiler, kıskaç kancaları ve zaman değiştirme gibi klasik mekaniklerden uyarlanmıştır.

Dini Tema: Cehennemin derinliklerinden cennetin kasalarına, bir seferde bir meleğin kasalarından geçen dört incil dünyasını keşfedin. Şeytanlar, melekler, melekler ve tapınaklar gibi Hristiyan mitolojisine dayanan düşmanlarla savaşın. Saint-Michael'e son mücadeleyi yapın!

Minimum: OS: Windows XP Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX 10 uyumlu GPU DirectX®: 10 Sabit Disk: 250 MB HD Boşluk

Önerilen: OS: Windows 7 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 10 uyumlu GPU DirectX®: 10 Sabit Disk: 250 MB HD Boşluk
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
168
TELİF HAKKI İHLALİ