Pathologic Classic HD Full İndir Oyun indir

patolojik klasik HD full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pathologic Classic HD, orijinal kült klasik psikolojik birinci şahıs hayatta kalma oyununun kesin bir baskısıdır. Bu unutulmaz deneyimde, oyuncular birini kontrol eder ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ice-Pick Lodge, General Arcade

Publisher: Good Shepherd Entertainment

sürüm tarihi: 29 Eki, 2015

tür: sağkalım, korku, macera, rpg, eylem, açık dünya, olgun

Orijinal Indie Cult Classic, tamamen restore edilmiş ve hiç olmadığı kadar çok değerlidir.

Pathologic Classic HD, orijinal kült klasik psikolojik birinci şahıs hayatta kalma oyununun kesin bir baskısıdır. Oyun, eski bir bozkırın uzananlarına ulaştığı garip bir kasabada oyuncu taşıması gibi benzersiz ve unutulmaz bir deneyimi temsil ediyor. Bir zamanlar küçük bir drover yerleşim yerindi, canavarca bir mezbahin etrafında dolaştı - ama yakın olduğu kasaplıkla ilgili bir şey değiştirdi. Birkaç kuşak boyunca tuhaf bir sosyal yapı geliştirmiştir. Garip yolu boyunca sessizce devam edebilirdi, ancak bilinmeyen ve kaçınılmaz olarak ölümcül bir hastalığın ani bir salgını vatandaşları ondadır. Dualar yardım etmedi. Bilim yardımcı olmadı. Öyleyse, nihayet, yardım için yabancılara döndüler: Üçü, bir tedavi ya da başarısızlık bulma umuduyla kasabaya girerler. İlk yabancı, yerel makamlar tarafından atanan acımasız bir araştırmacıydı. İkincisi, babasının korkunç mirasını arayarak kasabaya gelen ustaca bir cerrah olarak ün kazandırmak için olağanüstü yeteneklerini kullanan uzak görüşlü bir ripper. Üçüncü ve son yolculuk, mistik iyileşme yeteneklerine sahip olmak için söylenen eksantrik bir kızdır; Kasabanın kurtuluşu olabilirdi, onu rahatsız eden sürekli korku için değildi, son geçmişinin dehşetinin anısına.

Yüzeyde, patolojik üç "kahramandan birini kontrol ettiğiniz bir ilk kişi korku macera oyunudur." Ancak daha derine inmek, ve duygusal ve psikolojik durumunuzu etkileyecek bir deneyim bulacaksınız. Patolojik dünyasında, ahlaki ve iyi işlerin ham umutsuzluk ve sonsuz ihtiyacı karşısında anlamsız olduğu durumlarda kendinizi bulacaksınız. Şehrin Denizcileriyle konuşun ve başkasının acısını hafifletmek veya kendinizi görünmez ve ucuz vebalardan korumak için her türlü değerli tıbbın her parçasını kolaylaştırmak istiyorsanız kendinize karar verin. Veba şehrin üstesinden gelmeye başladığı için korku miasmasına tanık olun.

Brand New of Book ingilizce senaryosu: İlk defa ilk defa, daha önce uluslararası izleyicilere izin verilmeyen en önemli konudan çıktı.

Yepyeni sesler.

Yeni İçerik: Oyunun uluslararası versiyonundan daha önce kesilmiş belirli bir miktarda metin geri yüklendi

Minimum: OS: Windows XP veya daha sonra İşlemci: AMD ATHLON 64 2.3 GHz / Intel Pentium 2.2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Radeon HD 4890 1024MB / GeForce 210 512MB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
181
TELİF HAKKI İHLALİ