Pavlov’s House Full İndir Oyun indir

Pavlov'un evi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pavlov'un evi - Neredeyse iki ay boyunca sürekli Alman saldırılarına karşı çıktıkları için Stalingrad'daki Sovyet güçlü noktasının valiant savunucusunun kontrolünü ele alıyor. Yükselebilir misin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bookmark Games

Publisher: Bookmark Games

Çıkış tarihi: 26 feb, 2021

Tür: strateji

Pavlov'un evinin amacı, Pavlov'un evinin savunucuları, Stalingrad Savaşı sırasında temel bir Almanca kast değeri fırtınası ile görevlendirilinceye kadar dayanıyor. Oyunda, bu, Alman 6. Ordusunun unsurlarını temsil eden bir kart destesinden oynayarak tasvir edilmiştir.

Pavlov'un evi, Sovyet 62. Ordusu tarafından WW2'deki PivoTal Savaşı sırasında Sovyet 62. Ordusu tarafından güçlü bir şekilde kullanılan müstahkem bir apartman oldu. Sovyet savunucuları - öncelikle 7. şirketten, 3. tabur, 42. Muhafızlar 13. Muhafızlar Bölümünün 42. Muhafızları Tüfek Alayı - Sabit bir Alman saldırısından neredeyse iki aydır düzenlendi. Binanın adı, ilk fırtına grubu saldırısını engelleyen bir çavuş olan Yakov Pavlov'dan çekildi. Pavlov'un evinin hikayesi, Sovyet propagandasının önemli bir parçasıydı ve Sovyet kuvvetlerinin Stalingrad savaşı sırasında inanılmaz direncinin bir sembolü olarak kullanıldı.

Anahtar fetürleri: Orijinal kurulu tam bir rekreasyon oyunu Oyunu bir ilgi çekici öğretici ile öğrenin. Temelden Elit'e kadar dört farklı zorluk ve karmaşıklık seviyesine karşı oynayın. Oyun, stratejiye odaklanmanızı sağlayan kurallara bakar. Kapsamlı kurallar ve kapsamlı arka plan bilgisi de dahildir. Zor kararlar verin, sonuçları kullanın. Son derece tekrarlanabilir ve hikaye odaklı. Asla aynı oyunu iki kez oynamayacaksın! Gabriel Berger tarafından oluşturulan orijinal bir film müziği.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX uyumlu grafik kartı Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
175
TELİF HAKKI İHLALİ