Penkura Full İndir Oyun indir

Penkura full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Penkura - Eski bir tekillik yoluyla uzak bir uzaylı dünyaya gidin. Üsünüzü sakinleştirin, yardımcı botlar, zanaat ekipmanı inşa edin ve kayıp medeniyetlerden cevap verin. Hoşgeldin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Lionsart

Publisher: Lionsart

sürüm tarihi: 19 Aralık, 2018

tür: strateji, eylem, rpg, macera, hayatta kalma, rts, bilim kurgu, bina

Penkura, gerçek zamanlı stratejinin ve birinci şahıs keşiflerin harika dünyalarını birleştiren bir deneyimdir. Almak kolay ama ustalaşması zor, Penkura, her perişan her zaman ekipmanınız olmadan sizi terk eden klasik ölüm mekaniği kullanıyor. Bu nedenle, bazlar oluşturmanıza, kaynakları toplamak ve yerleşiminizi korumak için kendi robotik arkadaşlarınızı oluşturabilirsiniz.

Oyuncular, hedeflerini tamamlamak için çeşitli yaklaşımlardan seçim yapmaya teşvik eder. Oyuncular kendilerini tamamen seçtikleri alanlarda uzmanlaşıyorlar. Niyet, CO-OP'nin açıklandığı zaman, oyuncular eşsiz becerilerinin akranlarıyla etkileşimlerinin yetenekli ve ödüllendirici takım oyunu yarattığını göreceklerdir.

Penkura, inşa etmeniz için binalar, makineler, botlar ve eşyalar sunar. Çoğu, "MMC" (moleküler madde dönüştürücü) veya klasik RTS oyunlarına benzer bir yukarıdan kamera sağlayan "CCC" (Komut Kontrol İletişimi) ile yapılır. Arzu ederseniz, potansiyel olarak tehlikeli bir ortamı keşfetmek için kendi intrepid botunuzun kontrolünü ele geçirebilir veya evinizin güvenliğinin dışına çıkmadan tabanınızı onarın. Bu sadece CCC potansiyelinin başlangıcıdır; Gerisi senin elinde.

Penkura'nın işçiliği ve baz inşaat sistemleri zaten akılda tutulur. Son sürümünden önce, normalde bir araya getirmek için iki kat daha fazla sürecek kadar büyük, karmaşık eşya ve istasyonlar kümeleri oluşturmak için diğer oyuncularla işbirliği yapabileceksiniz.

Antarktika Buzunun derinliğinde, Polonyalı bir araştırma ekibi, büyüleyici bir yeni dünyaya bir geçit olduğu ortaya çıkan eski bir tapınak keşfetti.

İnsanlığın yeni bir gezegene göç etme fikri, aşırı nüfus ve yıkılmış bir toprak için bir nimetti.

Yeni dünyayı kolonileştirmek için "Gemini" projesi başlatıldı. 41 yıl boyunca, cesur erkekler ve kadınlar tapınağın tekilliğini geçiyor. Ancak bir gün, bilinmeyen sebeplerden dolayı diğer tarafla temasın kesildi.

Dünyada neler olduğunu öğrenmek, bir grup paralı asker grubu dengesiz ağ geçidi ile seyahat ederek görevlendirildi.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 760 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan Ek notlar: Sistem özellikleri geliştirme sırasında değişecektir. Daha fazla optimizasyondan sonra sistem gereksinimlerinin azaltılmasını bekliyoruz.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 6 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan Ek notlar: Sistem özellikleri geliştirme sırasında değişecektir. Daha fazla optimizasyondan sonra sistem gereksinimlerinin azaltılmasını bekliyoruz.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
204
TELİF HAKKI İHLALİ