Pertinence Full İndir Oyun indir

Pertinence bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pertinence, çeşitli bulmacayı ve eylem mekaniğini araştıran minimalist grafiklere sahip bir yukarıdan aşağıya bir maceradır. Oyunun amacı, ızgara düzenindeki odaları serbestçe keşfetmek ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: sihir değil

Publisher: sihir değil

sürüm tarihi: 25 Mar, 2016

tür: eylem, macera, bulmaca

Pertinence, çeşitli bulmacayı ve eylem mekaniğini araştıran minimalist grafiklere sahip bir yukarıdan aşağıya bir maceradır. Oyunun amacı, mümkün olduğunca çok "alaşım" toplarken, ızgara düzenindeki odaları serbestçe keşfetmektir. Bunlar yeni alanların ve yeteneklerin kilidini açacaktır.

Bir öz-keşif ve merak ortamı oluşturmak için, Pertinence oyuncuya mümkün olduğunca az talimat verir.

Oyunun düzeni, ilerledikçe çeşitli bulmaca / eylem alanlarından seçim yapmanızı ve seçmenizi sağlar. Tüm alaşımın toplanması gerekmez. Bazıları toplamak daha zordur.

Oyun özellikleri

"Düğümler", Pertinence'in önemli bir tamircisidir, ancak uzun bir açıklama gerektirir (aşağıya bakınız).

Bir düğüm, Pertinence'de karşılaşılabilecek bir nesnedir. Oyuncu oyunda bir erken bulursa, düğümün hiçbir şey yapamayacağını görebilirler. Ancak daha sonra yeni yetenekler kazandıktan sonra, oyuncu onları döndürebilir, onları sürükleyebilir ve atabilir.

Anahtar fetürleri: "Yumuşak" duvarları, avantajınıza (veya dezavantajınıza) bükme ve çözgü yeteneği Tahsil edilemezlik. SADECE ALINACI'NIN TUTMALIYORUZ. Korkunç bir canavar tarafından yenmekten kaçınmanız gereken gizli-esque bulmacalar veya sizden uzaklaşmak için yem. Hareketli tehlikeler, taretler, katil dans pedleri, patlamalar ve "kalın" duvarlar tarafından engellenebilecek lazerler. Tüm odaları çeşitli pivotlar hakkında döndürme yeteneği. Kara delikler yaratan düşmanlar. Bazı meta bulmacalar. Farklı yönlerden yaklaşıldığında değişen odalar. Tuşları ve kilitli kapılar (tabii ki). Kilitli kapılara rehberlik etmeniz gereken top tuşlarını zıplatma. Keşfetmek için 50+ oda (sırları ile). Bir songame patronu. Cilalı, minimalist grafikler. Duvarların önlentiği bir anahattır.

Minimum: OS: Windows XP DirectX: Sürüm 10 Depolama: 600 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
144
TELİF HAKKI İHLALİ