Phantom Signal Sci-Fi Strategy Game Full İndir Oyun indir

Phantom Sinyali - Bilim Kurgu Stratejisi oyunu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Phantom Sinyali - Bilim Kurgu Strateji Oyunu - Phantom Sinyali olağandışı mekaniğe sahip gerçek zamanlı bir bilim-kurgu strateji oyunudur. Gizemli yıldız sistemlerini keşfedin ve gizlenmesinin sırrını ortaya çıkarın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: veslo oyunları

Publisher: Veslo Games

sürüm tarihi: 16 Oca, 2018

tür: strateji, gündelik, simülasyon, kule savunma, bilim-Fi, rts

Uzayda olağandışı girişim nedeniyle sürüklenen bir uzay gemisi uyanır. Neredeyse hemen hemen, bilinmeyen bir düşman gemiye saldırır. Bu yeni tehdide dayanmak ve sinyalin kaynağına ulaşmak için, Geminin komut modülü kontrolünü aldığınız bir endüstriyel imalatçıyı etkinleştirir.

Görevleriniz arasında bir enerji şebekesi inşa etmek, kaynak sağlamak, gemi yükseltmek ve düşmanları yok etmek.

Her düşman tipinin kendine özgü olanları vardır. Kendi güçlü ve zayıf yönleri var.

Phantom sinyaline yaklaşırken, tabanınızı inşa etmek ve savunmak için stratejik bir yaklaşım talep eden misyonlarla karşılaşırsınız.

Evren, sırlarını yanı sıra ilk kişiye açığa çıkarmaz. Sinyalin kaynağını bulmak için birden fazla yıldız sistemleri aracılığıyla uzun ve karmaşık bir yolu seyahat etmeniz gerekir.

Arkadaşlarınızı davet edin ve görevleri tamamlarken en üst noktaları için yarışın!

Anahtar fetürleri: İnanılmaz derecede güzel derin alan Bir plotline, ana ve sidemissions Görevleri tamamlamaya doğrusal olmayan yaklaşım Benzersiz yetenekleri araştırmak ve yükseltmek için sistem Uyarlamalı AI ile çeşitli düşmanlar Sizin için rahat bir oyun hızı seçme yeteneği Mükemmel yeniden oynatma (potansiyel olarak)

Minimum: OS: Windows XP SP2 + İşlemci: 1.7 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 512 MB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 260, ATI RADEON 4870 HD, Intel HD 3000 veya eşdeğer entegre kart DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 400 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core 2 Duo, 2.2 GHz, AMD Athlon 64 2.2Ghz Bellek: 2048 MB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 460, AMD Radeon HD 6850 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 400 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
136
TELİF HAKKI İHLALİ