Phantom Thief Celianna Full İndir Oyun indir

Phantom Hırsız Celianna full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Phantom Hırsız Celianna - Hazine Hunter Claire ve Cumhurbaşkanı Yukino'nun yaratıcısından, Tuzakları ve düşmanları çalmanız gereken gizli bir aksiyon oyunu geliyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Acerola

Publisher: Kagura Games

sürüm tarihi: 15 Kas, 2018

tür: çıplaklık, rpg, anime, macera

Her toplumda evildoers var. Masum insanları paralarından dolandıran sahtekâr yatırımcılar. Ve yoksulluğun açlığını istismar eden utanmaz aristokratlar.

Ancak, yalnızca böyle suçluları hedefleyen bir grup şövalye hırsızı var. Grubun "kedinin yumruğu" denir.

performans arttırıcı kıyafetleriyle, grubun güzel ve zarif kadınları, toplumu bastıracakların hazinelerini çalmak için tuzaklar ve düşmanlar aracılığıyla kaçınıyor.

Hazine Hunter Claire ve Cumhurbaşkanı Yukino'nun yaratıcısından, yerel İngilizce'de getirilen gizli bir aksiyon oyunu geliyor!

Özellikler

Anahtar fetürleri: Çeşitli düşmanlar Çeşitli tuzaklar Sesli ana döküm Animasyon

Minimum: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 4 GB mevcut alan Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. LAG, menüleri veya haritaları yüklemeden oluşabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.

Önerilen: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: 2+ GHz işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafik: OpenGL ES 2.0 Donanım Sürücüsü Desteği WebGL ivmesi için gerekli. (AMD CATALYST 10.9, NVIDIA 358.50) DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 4 GB mevcut alan Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. LAG, menüleri veya haritaları yüklemeden oluşabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
198
TELİF HAKKI İHLALİ