Pharaonic Full İndir (v1.2) Oyun indir

Firavunik full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Firavunik - Firavunik ile Mısır'ın iki topraklarında keşif ve şiddet yolculuğuna çıkın! Bu affetmeyen savaş rpg, düzenli ve zorlu bir savaşa sahiptir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Milkstone Studios

Publisher: Milkstone Studios

sürüm tarihi: 28 Nis 2016

tür: macera, eylem, rpg

Antik Mısır'da, ölüm her köşesinde bekliyor

Pharaonic, eski Mısır'da belirlenen affedilmeyen bir sidoncrolling Combat-RPG'dir. Ahmosis I'in arkasındaki gerçeği bulurken, tehlikelerle ve acımasız düşmanlarla dolu bir büyüklüğünü keşfedin.

Sadece en berbat savaşçıların başarılı olma şansı olacaktır. Firavun'un ordusu ve sayısız tehlikeli yaratık yolunda duracak.

Orijinal ve düzenli savaş sistemi

Savaş becerilerinizi en iyi şekilde parlatın ve bu zor çabanın üstesinden gelmek için en ufak bir şansa sahip olmak için mümkün olan en iyi vitese olabilmektedir. Ölümden kaçınmak için hafif ekipman, çevikliğinize güvenmeyi tercih eder misiniz? Yoksa darbe almayı ve daha da zorlaşmayı mı tercih edersin? Karar tamamen yapmanız gerekenlerdir.

Tanrılara meydan okumaya hazır olun

Yolunuz boyunca, İSHTAR'ın kızlarından ve oppresed countrymen'lerden yardım bulacaksınız. Rakiplerinizin üstesinden gelmek için yeni beceriler öğrenin ve ilahi güçleri subize edin. Yaralarınızı iyileştirmek için yaşam-su kantinizden içilir ve bir gün daha ölümden kaçınmanıza yardımcı olacak yeni ekipman kazanın.

Anahtar fetürleri: Tuzaklar ve hain düşmanlarla dolu eski bir Mısır'ı keşfedin Ayrıntılı, rafine edilmiş ve tatmin edici savaş sistemi. Komple karakter özelleştirmesi, emrinizde yüzlerce ekipman ile. Etkileyici patronlarla yüzleşin ve dışkıların destesi dolandırıcılıklarla dolu. Boşlukları hafızanızdaki boşlukları doldurmak ve krallığa neler olduğunu öğrenmek için bol renkli karakterlerle konuşun. Hazineler ve tuzaklarla dolu, keşfedilecek çok sayıda ikincil yol. Farklı savaş stilleri ile onlarca silah ve kalkan. Tanrıların güçlerini kullanın ve yolculuğunuzda size yardımcı olacak büyüleri kullanır.

Minimum: OS: Windows XP SP3 İşlemci: Çift çekirdekli işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 10 yetenekli donanım Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: 64bit OS Önerilen ancak gerekli değildir

Önerilen: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: Dört Çekirdekli İşlemci Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce 460 veya daha iyi Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
145
TELİF HAKKI İHLALİ