Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy Full İndir Oyun indir

Phoenix Wright: ACE Avukat Trilogy / 逆転 裁判 123 成 歩堂 セレクション full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Phoenix Wright: ACE Avukat Trilogy / 逆転 裁判 123 成 歩堂 セレクション - Phoenix Wright Olun ve Masum Müşterilerinizi Hukuk Mahkemesi'nde kurtarmak için savaşırken savaşın heyecanını yaşayın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Capcom Co., Ltd.

Publisher: Capcom Co., Ltd.

sürüm tarihi: 9 Nis, 2019

Tür: macera, Visual Rover, Anime, Point & Amp; Tıkla, bulmaca

Dünya çapında 6.7 milyon kopya satan klasik Courtroom Adventure Serisi sonunda burada. Phoenix Wright olun ve masum müşterilerinizi bir yasa mahkemesinde kurtarmak için savaşırken savaşın heyecanını yaşayın. İlk üç maçı, muhteşem bir koleksiyonda kapsayan 14 bölümün tümünü oynayın. Her vakanın arkasındaki ilgi çekici gizemleri çözün ve kendiniz için nihai gerçeğe tanık olun!

Not: Fransızca, Almanca, Korece, Basitleştirilmiş Çince ve Geleneksel Çince Dil desteği, oyuna sonrası bir güncellemeyle oyuna eklenecek.

Minimum: OS: Windows® 7, 8.1, 10 (64bit) İşlemci: Intel® Core ™ i3-4160 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel® HD Grafikler 4400 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1.8 GB mevcut alan Ek Notlar: * Önerilen Denetleyici Xbox 360 Denetleyicisi (Windows®7 / 8.1) Xbox One Wireless Controller (Windows®10)

Önerilen: OS: Windows® 7, 8.1, 10 (64bit) İşlemci: Intel® Core ™ I5-3570 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 660 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1.8 GB mevcut alan Ek Notlar: * Önerilen Denetleyici Xbox 360 Denetleyicisi (Windows®7 / 8.1) Xbox One Wireless Controller (Windows®10)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
541
TELİF HAKKI İHLALİ