Photographs Full İndir (v1.1.1413) Oyun indir

Fotoğraflar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Fotoğraflar bir anlatı trajedi puzzle oyunudur?

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: sekizyeight oyunları

Publisher: eightyeight oyunları

sürüm tarihi: 3 Nis, 2019

tür: macera, gündelik, bulmaca, gizli nesne

Fotoğraf oynamalısın.

Çoğu oyundan biraz farklı hale getirmeye çalıştım. (Umarım) ilginç bir şekilde karışım bulmacası ve anlatı. Bazı bulmacalara sıkışıp kalabilirsin, ancak devam etmek için ne yapmanız gerektiğini asla bilememelisin.

Peki aslında ne yaptın? Peki, etrafını arar ve bulmacaları çözersiniz ve yaptığınız gibi, önünüzde bir sahne geliştirecek ve bir hikaye duyacaksınız. Gerçekten öne çıkmak için hikayeyi istiyorum, bu yüzden oyun gerçekten güzel bir piksel sanatını ve birinci sınıf müziğe sahip, oyun ve bireysel olarak bu hikayeyi söylemenin oldukça iyi bir iş çıkaracağını, ancak bir şeyi gerçekten yapmak için bir araya gelecek bir işi yapacak özel.

Çok kısa bir oyun da. Üç saatten fazla derdim. Bugünlerde bir sürü oyun var ve hepsini oynayacak vakti var mı? Bir şeyleri dolgu eklemek yerine mümkün olduğunca yoğunlaştırılmış olarak tutmaya çalıştım, olabildiğince zamanınız için saygılı olmak.

Her hikaye farklı bir ortamda ve tamamen farklı oyun mekaniğine sahiptir. Çok fazla iş olmaya başladı, ama biraz gerekli: oyunun kendisi hikayeyi anlatırken bir eli var, bu yüzden bir hikaye için ne işler başka bir şey için işe yaramaz.

Orada olduğu gibi başka bir şey olduğunu sanmıyorum, bu yüzden başka bir şey yoksa, size benzersiz bir deneyim vermelidir.

öyleyse evet. Bu benim için, bu senin için ilginç geliyorsa, bir şans ver!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Core2duo Bellek: 2 GB RAM Grafik: 256 MB paylaşılan veya özel RAM (ATI veya NVIDIA) ile OpenGL 2.0 uyumlu video kartı DirectX: Sürüm 10 Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: i3 / i5 / i7 veya AMD eşdeğeri Bellek: 6 GB RAM Grafik: 256 MB paylaşılan veya özel RAM (ATI veya NVIDIA) ile OpenGL 2.0 uyumlu video kartı DirectX: Sürüm 10 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
221
TELİF HAKKI İHLALİ