Pixel Cup Soccer 17 Full İndir (v0.9) Oyun indir

piksel kupası futbol 17 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Piksel Kupası Futbol 17, bir arcade retro tarzı futbol oyunudur. Hızlı tempolu oyun ve mekaniği ilgi çekici bir dinamik arcade oyunu. Sadece futbolun eğlenceli kısmı!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Batovi Games Studio

Publisher: Batovi Games Studio

sürüm tarihi: 4 Ağu, 2016

tür: casual, eylem

Pixel Kupası Futbol 17, bir arcade retro tarzı futbol oyunudur. Hızlı tempolu bir oyun ile dinamik bir arcade oyunu. Sadece futbolun eğlenceli kısmı!

Pixel Cup Soccer 17, 80'lerin ve 90'ların arcade oyunlarının zafer gününün nostaljisini uyandıran harika piksel sanat ve film müziğine sahiptir.

Hareket, geç ve topu zafere vur! Bir dakika içinde oynamayı öğreneceksiniz, ancak ustalaşmak çok daha uzun sürer. Basit kontroller, çekimlerinizi şarj etmek ve amaçlamak gibi zengin bir özellik setini sağlar, Köşen Kicks ve Throw-Ins, Çekim LOBS, Kesme ve Daha Fazlası.

Tek oyuncu oynayın (bilgisayarı oynatın), iki oyuncu (oyuncu vs oynatıcı) veya parti modu (yarışmalarda). Piksel Kupası Futbolu şu anda yalnızca yerel çok oyunculu destekler. Online çok oyunculu, desteğinizle eklenecektir!

Oyun modları

Yarışmalar

Anahtar fetürleri: 1. Dostluk Maçı 2. Yarışmalar 3. Penaltı Kicks Copa America Centenario (ABD) Avrupa Kupası 2016 (Fransa) Dünya Kupası Kadınlar Dünya Kupası Piksel Kupaları (Erkekler ve Kadınlar) Piksel lig Piksel turnuvası

Minimum: OS: Windows XP veya daha sonra İşlemci: 1.2 GHz işlemci veya daha iyi Bellek: 512 MB RAM Grafikler: En az 128 VRAM ile DirectX uyumlu video kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 100 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
234
TELİF HAKKI İHLALİ