Planet Automata Full İndir Oyun indir

Planet Automata full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gezegen Automata - Galaxy, bir robot ordusu tarafından tehdit ediliyor, ancak cesur bir hamster kahraman olarak adım atacak!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: MushPototo

Publisher: mushpototo

sürüm tarihi: 6 Eyl, 2019

tür: eylem

Galaxy, bir robot ordusu tarafından tehdit ediliyor, ancak cesur bir hamster kahraman olarak adım atacak!

Özellikler:

- 6 benzersiz aşamada ve patronlarda pixelated grafikli Klasik Arcade Oyunu. Şaşırtıcı bir şekilde sevimli bir hamster ile uzak bir gezegende bilim kurgu macerasının tadını çıkarın!

-Mallenging kurşun cehennem oyunu. Düşmanlar, patronlar, kurşun desenleri, puan sistemi ve kontroller sizi koltuğunuzun kenarında tutmak için dikkatlice rafine edilmiştir. En yetenekli oyuncular için gerçek bir zorluk bekliyor! Bullet cehennem atıcılarına aşina değilseniz, onları nasıl oynatılacağına dair bazı teknikleri kontrol etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

-combo sistemi. Zincir düşmanı, ekranın sol üst kısmındaki çubuk açılmadan önce öldürülür. Combo ne kadar uzun olursa, puan o kadar yüksek olur. Eğer vurulursa, combo kırılır ve puanları kaybedersiniz. Bombaları kullanmak combo'yu yeniden başlatacak, ancak noktalar kaybolmaz.

-Skorla çarpan. Combo barın altındaki çubuğu doldurmak için öldürülen düşmanlar tarafından serbest bırakılan enerjiyi alın. Bu çubuk doldurulduktan sonra, çarpan artacaktır. Vurulmak ve bomba kullanmak onu azaltacaktır, bu yüzden yüksek bir puana gidiyorsanız, onları akıllıca kullanır.

-weapon güç sistemi. Çarpıcı çubuğunun doldurulması da silahı yükseltir. Seviye ne kadar yüksek olursa, çekiminiz o kadar güçlü olur. Hit olmak, seviyenizi azaltacaktır.

-boss acele modu. Birbiri ardına tüm patronlara karşı savaşın. Bu ekstra modun kilidini açmak için oyunu tamamlayın.

-Leaderboards, başlatılmasından sonra mümkün olan en kısa sürede eklenecektir. En iyi puanınızı alın ve dünyanızı kontrol edin.

- Oyun için özel olarak oluşturulan 88 parçanın film müziği. Oyun içi müzik çalar ile onları kilidini aç ve dinle.

-Wide görünümü. Yan panellerin opaklığını manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, farklı bir geniş görüş elde etmek için dikkat dağıtıcıları önlemek veya tamamen kaldırmak için onları tam siyah da ayarlayabilirsiniz, seçim sizindir. Çalma alanının aynı kaldığını unutmayın.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: i5 64 bit Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Herhangi biri Depolama: 800 MB Mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Herhangi biri
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
190
TELİF HAKKI İHLALİ