Pleasure villa Full İndir Oyun indir

zevk villa full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zevk Villa - Tommy ve Sayın Zevk Villasındaki Cinsel Maceraları.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: sarhoş robot

Publisher: sarhoş robot

sürüm tarihi: 1 Ağu, 2020

tür: macera, çıplaklık, eylem, olgun

Hayatının zor bir döneminde, genç Tommy sonunda mükemmel bir iş buldu! Zengin ve lüks zevk villalarında bir tamirci olarak işe alındı! Her şey yolunda doğru yola giriyor gibi görünüyor: Çok iyi bir maaş, yaşamak için iyi bir yer ve zevkler, çalışmak için güzel bir aile! Ancak bu ailenin her üyesi ve hatta mürettebatı farklı bir sırrı gizliyor gibi görünüyor! Dedektif Rhonda Robinson neden Bay Aristotele zevkini çerçevelemek istiyor? Tommy, iki genç zevk kızının, Elettra ve Marika'nın inanılmaz seks çekiciliğine direnecek mi? Bayan Venere Zevk Nedir ve Tommy'nin amaçları için nasıl kullanabileceği? Tatlı Garson Cindy çok muhteşem, ama Tommy zor durumunu çözmeye nasıl yardımcı olabilir? Ve AMBrogio ve Amanda'nın (Kötü ve Gizemli Zevk Mürettebatı) saldırılarını nasıl kaçırdı? Sadece bir şey şu an için emin: zevkli villa her oda bir sır gizler ve sıcaklar!

Bu görsel romanda, oyuncu kahramanın kontrolüne sahiptir ve çözülmesi için en popüler bir ortamda çok büyük bir ortamda hareket edebilecektir.

En önemli anlar bir tekrarlama galerisinde bildirilecektir.

Minimum: OS: Windows 7 SP1 + İşlemci: 2.0 GHz Core 2 Duo Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DX10 (Shader Model 4.0) Yetenekleri ile Grafik Kartı Depolama: 700 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
233
TELİF HAKKI İHLALİ