Plush Full İndir (v1.1.1) Oyun indir

peluş full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Peluş, benzersiz bir bulmaca deneyimi sağlamak için küçük bir kızın hayal gücüyle doldurulmuş hayvan simülasyonunu birleştirir. Her seviyeyi başarıyla tamamlamak için, oyuncu düzenlemek gerekir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: kırmızı kafa oyunları

Publisher: kırmızı kafa oyunları

sürüm tarihi: 13 Şub, 2015

tür: simülasyon, rahat, bulmaca

Peluş, benzersiz bir bulmaca deneyimi sağlamak için küçük bir kızın hayal gücüyle doldurulmuş hayvan simülasyonunu birleştirir. Her seviyeyi başarıyla tamamlamak için, oyuncu doldurulmuş hayvanları yatmadan önce "mutlu" hale getirecek şekilde düzenlemelidir. Her doldurulmuş hayvanın kendi tercihleri ​​(ve fizik) var, bu yüzden bu daha kolay söyleniyor. Rahatlatıcı bir atmosfere rağmen, hiçbir hata yapmayın, 'Kolay' zorluklar çocuklar için eğlencelidir ve gündelik oyuncular, 'normal' ve 'zor' herhangi bir bulmaca oyununun takdir edebileceği bir zorluktur.

Özellikler

† Liderlik panoları, zamanlayıcı gizlenirken oyun içi görüntülemez.

Anahtar fetürleri: 40 bulmaca düzeyi ve 3 zorluk seçeneği Ücretsiz Oyun Modu * (Oyun Odası) Buhar Liderleri † ve amp; Başarılar Colorblind modu Unlockable ses kartı Oyun odasında kaç tane doldurulmuş hayvan (ve oyuncak tankları) için bir yazılım tanımlanmış sınırı yoktur. Çerçeve oranlarında bir düşüşten önce kaç hayvan doğurulabilir, Donanım ve Grafik ayarlarınıza bağlı olacaktır.

Minimum: OS: XP kazan İşlemci: Intel Core Bellek: 1 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 150 MB Mevcut Alan

Önerilen: İşlemci: Çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Özel
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
174
TELİF HAKKI İHLALİ