Polynomial 2 Full İndir Oyun indir

Polinomial 2 - Müziğin evreni full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Polinomial 2 - Müziğin evreni - Polinomial 2, bir uzay atıcısı ve bir müzik görselleştiricisi olma eğiliminde olan inanılmaz bir görsel şekeridir. Ekranda sürükleyici, VR'de zihin üfleme.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: dmytry Lavrov, Alexey Lavrov

Publisher: dmytry lavrov

sürüm tarihi: 31 May, 2016

tür: eylem, bilimci, açık dünya, simülasyon, vr

Uzay mücadelesine girerken müziğinize canlandıran parlayan fraktal bulutsu ile sonsuz bir yıldız evreni girin. Bu garipti, lazerler, hatta şifalı çiçek fraktallarını kullanırken, polinom 2'deki işgalcilerden gelen güzel arazileri kullanın.

Erken Erişim Sürümü Ana Özellikler:

Erken erişim döneminde daha fazla düşman, seviye, silah, bonus ve başarılar ekleyeceğiz.

Anahtar fetürleri: Orijinal oyun motoru. Farklı oyun senaryoları ve hedefleri olan 9 benzersiz seviye. Ayrıca, geliştirme altındaki seviyeleri de dahil ediyoruz ve topluluk forumumuzdaki görüş ve fikirlerinizi katkıda bulunarak seviye tasarımına katılmanız rica olunur. İşlemsel olarak oluşturulan arcade modu. 10+ düşman, 4 silah, bonus. Erken erişim döneminde daha fazla silah ve daha fazla düşman eklemeyi planlıyoruz. Müzik dinleme ve pasif oyun için 6+ ekran koruyucu modları. 60+ dakikalık orijinal film müziği. Müzik görselleştiricisi kendi müziğinizi ve çalma listelerinizi (M3U) ekleme yeteneği ile. Oyun, bilgisayarınızda oynanan müziğe de canlandırabilir ("yakalama seçeneğini duyduklarınız" veya bir mikrofon / satır kullanın. Dahili özel çözünürlük ekran görüntüsü oluşturma. Tam Denetleyici Desteği (Steam, Xbox).

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core I3 Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: DirectX 10 uyumlu (bazı DirectX 9.0c kartları da çalışabilir) DirectX: Sürüm 10 Depolama: 400 MB Mevcut alan

Önerilen: İşlemci: Intel Core i7 Bellek: 4096 MB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 560, AMD RADEON R7 250X. 4K ekranlar ve VR, NVIDIA GT 970 DirectX: Sürüm 12 Depolama: 400 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
212
TELİF HAKKI İHLALİ