Power of Love Full İndir Oyun indir

sevginin gücü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Aşkın Gücü - Bu yeni bir puzzle oyunudur. Yaratıcı bir şekilde iki kişiyi aynı anda kontrol etmenizi ister. Oyun üç bölümden oluşuyor ve düzeyler gittikçe daha fazla ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Yang Sun

Publisher: Yang Sun

sürüm tarihi: 21 Tem 2015

tür: casual, strateji, bulmaca

Bu oyun yaratıcı bir şekilde iki kişiyi aynı anda kontrol etmenizi ister. Birçok bulmacayı çözmek için birbirleriyle işbirliği yapmalarını sağlamalısınız.

Farklı zamanlarda iki kişiyi kontrol etme gereksinimlerinden farklı olan bu oyun, beyninizin bilgi işlem yeteneğini ve ellerinizin ve gözlerin koordinat kabiliyetini test eden iki kişinin hareketini kavramanızı gerektirir.

Bu oyun üç bölümden oluşur. Her yeni bölümde bazı yeni elementler, bulmacaları çözmede sizin için yeni zorluklar ve zevkler sağlayacak.

Seviyeler gittikçe daha zor hale gelir. Başlangıçta, bazı basit bulmacalar, oyuna ve her türlü yeni unsurlara aşina olmanıza yardımcı olur. Sonra, seviye giderek daha fazla zor olacak, özellikle beyniniz için büyük bir zorluk olan son birkaç seviyedir.

Bu, beyinlerini kullanmaya istekli olanlar için mükemmel bir bulmaca oyunudur. Diğer oyunların bu oyunda size veremeyeceğine dair büyük bir zevk yaşayabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows 7 Bellek: 256 MB RAM Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
254
TELİF HAKKI İHLALİ