Prelude for a Dream Full İndir Oyun indir

Bir rüya full ücretsiz indirme için prelude PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bir rüya için prelude - Üzerinde birçok karışımla "JRPG".

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Diego Fernandes Malinowsky, Daniel Fernandes Malinowsky, Altanir Aparecida Fernandes Malinowsky

Publisher: diego fernandes malinowsky

sürüm tarihi: 27 Haz, 2017

tür: macera, rpg

Bir rüya için prelude:

- 4 akılda kalıcı kahramanı olan bir rüya için prelünde nostaljik bir yolculuğa çıkarın: Aglasis, Morail, Humotlar ve Sustugriel. Her biri benzersiz arka planlar. Kültürler ve hikayeler bakımından zengin bir dünyayı keşfederken kahramanlarımızın eksik bellek bölümlerini ortaya çıkarmaya çalışın.

- Bir rüya için prob, VX ACE motorunda yapılan geçmişin Japon RPG'lerinde ilham alan bir oyundur. Ancak, Batı RPG'leri çok benzeyen bir özelliğe sahiptir: Başlangıçta oyunun dünyanın birçoğuna birçoğuna erişebilirsiniz ... Ancak, Batılı RPG'lerin aynı şekilde, bazı eğitimden önce zorlukları geçmeyeceksiniz. Düşük seviyede ne kadar uzağa gidebilirsiniz? Yapabildiğin kadar sert deneyin.

- Benim tarafımdan yapılan tüm orijinal ost, neredeyse 70 kompozisyonu. En az 5 yıl boyunca besteledim. Gerçekten, bazı yerler müzikten etkilendi ve bunun tersi de geçerlidir.

- Çeşitli bileşenleri karıştıran, çok ilgi çekici ve büyüleyici olan hikayeye çok dikkat edin.

- savaş sistemi ejderha arayışı gibi eski klasiktir. Özel saldırılar ve sihir gibi bileşenleri karıştırma. Etkinlikleri daha fazla güvenilir hale getirmek için biraz biber eklemek. Temel olarak, yan görevlerde, nasıl oynadığınıza bağlı olarak, çok zor olabilir.

- çok sırlar var ve hikaye hakkında değil (ama o da!). Haritaların yapıları hakkında. Dünyayı keşfederken her şeyi yakalamaya çalışın!

-Memortant:

Ekranı, kontrol seçeneklerini vb. Yapılandırmak için F1 tuşuna basın.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8 veya 10. İşlemci: 1.8 GHz Intel Atom Z2460 veya daha yüksek. Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Intel HD 3000 veya daha iyi. DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu. Ek notlar: .ogg biçimini veya codec bileşenlerini destekleyen ses çalar.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
212
TELİF HAKKI İHLALİ