President Yukino Full İndir Oyun indir

Başkan Yukino full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Cumhurbaşkanı Yukino, Kagura Games ve Acerola tarafından Anadili İngilizce ve Çince'ne getirilen bir Life Life RPG'dir. Yukino'yu aynı lisansüstü okula gitme görevinde takip edin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Acerola

Publisher: Kagura Games

sürüm tarihi: 11 Eki, 2018

tür: çıplaklık, rpg, macera, anime

normal bir aileye dönüşmek ve normal bir hayat yaşamak bizim kahramanımız, Yukino. Sık sık kötü şanslardan muzdarip olan saçılmış bir Klutz.

Şu anda Amcası, Yoichi ile birlikte kalıyor. Çalışmalarında çok çalıştığı şehirde yaşıyorlar. Sonuç olarak, düzenli olarak okumak ve okumak için kütüphaneye gider. Bir gün okurken, gözlerini okuluna giden genç bir adamla kilitledi. Utangaç Olmak, Yukino hemen genç adam onunla konuşana kadar bakışlarını havalandırdı.

"Bu kitabı sever misin?"

Genç adamın adı Souji idi. Lisansüstü okula kabul edilmek için çok çalışan büyüleyici bir genç adamdı. Yakın gelecekte doktor olma umutlarında ünlü zor sınavları almaya hazırlandığını söyledi. Yukino takdire şayan hedefi tarafından taşındı ve onu desteklemeye karar verdi. Daha sonra ikisi, birbirleriyle konuşmak oldukça kolay olduğunu buldu. Çalışmak ve okumak için kütüphaneye giderken günlerini daha yakın büyürken geçirdiler. Bir gün oradayken, Souji ona itiraf etti. Yukino onu çok düşündü, bu yüzden mutlu bir şekilde itirafını kabul etti. Souji iyimser ve dostça bir insandı. Ama kadınlarla deneyimsizdi ve bu yüzden Yukino ile samimi olmadı. Bunun yerine platonik bir romantizmden hoşlandı. Ve sonra, Yukino kararını verdi.

Anahtar fetürleri: Hayat rpg dilimi Çoklu sonlar İş sistemi Giyim sistemi Sesli ana karakter

Minimum: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. LAG, menüleri veya haritaları yüklemeden oluşabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.

Önerilen: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: 2+ GHz işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafik: OpenGL ES 2.0 Donanım Sürücüsü Desteği WebGL ivmesi için gerekli. (AMD CATALYST 10.9, NVIDIA 358.50) DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. LAG, menüleri veya haritaları yüklemeden oluşabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
250
TELİF HAKKI İHLALİ