Princess Project Full İndir Oyun indir

prenses projesi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Prenses Projesi - Babası sırtından sonra, Prenses Meeyu, kraliyet görevlerini yerine getirme konusunda önemli bir işle görev yaptı. Ancak, kötü itibarı nedeniyle, o olmalı ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: üçgen!

Publisher: Kagura Games

sürüm tarihi: 29 Ağu, 2019

tür: rpg, anime, macera, çıplaklık

Bir gün, Huzurlu Ailuref krallığında, kral sırtını saklar. Dinlenmek ve büyülü tedavi almak için zamana ihtiyaç duymak, kızına, prenses meeyu, kraliyet görevlerine dikkat etmek için emir verir.

Bununla birlikte, Prenses Meeyu "işe yaramaz prenses" olarak bilinir ve itibarı kaya tabanında.

Bunu değiştirmeye kararlı, Meeyu, konularının arasından itibarını arttırmak için kendini işe yaramaya ve görevlerini prenses olarak başarıyla yerine getirmeye karar verdi.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Klasik RPG Deneyimi Ailuref krallığını keşfedin İtibar sistemi Birden fazla parti üyesi

Minimum: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 4 GB mevcut alan Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. LAG, menüleri veya haritaları yüklemekten oluşabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.

Önerilen: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: 2+ GHz işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafik: OpenGL ES 2.0 Donanım Sürücüsü Desteği WebGL ivmesi için gerekli. (AMD CATALYST 10.9, NVIDIA 358.50) DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 4 GB mevcut alan Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. LAG, menüleri veya haritaları yüklemekten oluşabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
181
TELİF HAKKI İHLALİ