PrisonShow Full İndir Oyun indir

CezaeviShow Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Cezaevi - kısa bir tiranizm hikayesi ve biraz iyimser. Çoğunlukla özgürlük için bir yarışma.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Esra ÖZTÜRK

Yayıncı: Esra ÖZTÜRK

Çıkış tarihi: 27 Nis, 2021

tür: casual, eylem, macera

Hikaye bir distopik dünyada belirlenir. Ana karaktomuz, tartışmalı bir konuşma yaparken "Başkan" nın nefret ettiği bir gazetecidir. Ona bir salak diyor ve tutuklandı. Daha sonra yarışmayı canlı tamamlayabilirse daha iyi bir yer için bir şans verilir. Yarışma birkaç aşamada yapılır, her aşamada eski platform oyunlarında olanlara benzer tuzaklar ve zorluklar vardır. Oyuncu, düzeyleri tamamlamak için kalıpları ezberlemelidir. Oyun test cihazlarına göre zor, böylece şimdilik herhangi bir zorluk ayarlama yapmadık. Oyunda, bazı seviyelerin zamanlayıcıları ve ekstra zorlukları vardır. Örneğin, oyuncu tüm çekimleri özlüyorsa, seviyeyi yeniden başlatmaları gerekir.

Oyunun hikayesi Plato'nun "Cumhuriyetinden" ilham alınmıştır. İlk başta, plan, hikayeyi mükemmel bir cumhuriyette belirlemek oldu, ancak deneyim ve beceri eksikliğimizden dolayı yapamadık. Böylece oyunun grafiğini mevcut birine değiştirdik. Geliştirme aşamasında, yeteneklerimizi geliştirdik, ancak hala yeterli değildi, bu yüzden oyunu bu şekilde serbest bırakmaya karar verdik. Hikayeyi değiştirmediysek, muhtemelen oyunu yayınlayamayacağız. Bu bizim ilk projemiz ve biz ameteriz. Umarım, oyun geliştirmesinde iyi olacağız ve bir gün harika oyunlar yapacağız.

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni 32 × 64 bit İşlemci: Intel Core I3 veya daha yeni Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA 900 series veya daha yeni DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya daha yeni 32 × 64 bit İşlemci: Intel Core I5 ​​veya daha yeni Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA 1000 Serisi veya daha yeni DirectX: Sürüm 12 Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
199
TELİF HAKKI İHLALİ