Pro Cycling Manager 2021 Full İndir Oyun indir

Pro Bisiklet Yöneticisi 2021 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pro Bisiklet Yöneticisi 2021 - 260 yarışta ve 700 aşamada 80 takımdan birini yönetin. Stratejiden işe alımlara kadar, en iyi kararları vermek için size kalmış. Daha fazla deneyim ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Cyanide Studio

Publisher: nacon

Çıkış tarihi:

tür: simülasyon, strateji, yönetim, yarış, gündelik

2021'de yeni özellikler PCM için daha fazla gerçekçilik ekleyen:

Kapsamlı bir kariyer modu

Pro Bisiklet Yöneticisinin Kariyer Modunda, kendi ekibinizi oluşturabilir veya mevcut bir ekibi yönetebilir ve üstüne götürebilirsiniz.

Bu ekibin spor direktörlüğündesiniz ve en iyi kararları vermekten sorumludur:

Pro Bisikletçi Modunda Üste Tırmanın

Bu modda kendi sürücünüzü yaratır, bir ekibe katılın ve dünyanın en prestijli yarışlarını denemek ve kazanmak için yeteneklerinizi geliştirin ... Sarı Jersey Bekliyor!

Yöneticiniz tarafından belirlenen hedefleri tamamlayın ve takımınızdaki gelecekteki sözleşmeler için müzakere gücünüzü arttırın ... veya başka bir diğerinde. Kötü kariyer kararlarına dikkat edin!

Pro Bisikletçi modu, tamamlanan hedeflere göre sürücünüzü tesviye etmek için bir beceri ağacı bulunur.

Kendinizi kanıtladıktan sonra, tıpkı Primoz Roglic, Tadej Pogacar ve Thibaut Pinot gibi takımınızın lideri olacaksınız. Takım arkadaşlarınız size yardımcı olmak için çalışacak.

Anahtar fetürleri: Tour de France 2021'in 21 resmi aşamasında Yeni bir nesnel sistem Avrupa Şampiyonası ve Milli Takımlar Yeni Lisanslı Markalar (Lazer, Özel, Vizyon, Rudy Projesi, Corima, HJC, Kanyon, POC, Merida) Geliştirilmiş Peloton Davranışı Hızlı simülasyonlar gerçek yarışlar gibidir Rider İşe Alım: Sonuçlarınıza göre rüya ekibinizi oluşturun Sponsorluk: Bütçenizi artırmak için sponsorları çekmek Finansman: Sponsorlarınızın güvenini korumak ve yeni binicileri işe almak için sağlıklı finansmana ihtiyacınız var. Ekipman: Ekipmanınızı geliştirmek ve en iyi performansı sağlamak için R & Amp; D ekibinizi yönetin Personel İşe Alım: Takımınızı yönetmenize yardımcı olmak için personelinizi (eğitmenler, izciler ve doktorlar keşfetmek için izciler) işe almanız gerekir. Eğitim: Gelecekteki Bisiklet Yıldızlarını ortaya çıkarmak ve geliştirme ekibinizi profesyonel ekibe dahil etmek için geliştirme ekibinizi yönetmek için izciler gönderin.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 (64-bit) İşlemci: Intel Core I3-540 veya AMD Phenom II X4 940 Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 650, 1 GB veya AMD RADEON HD 5770, 1 GB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 15 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 (64-bit) İşlemci: Intel Core i5-8400 veya AMD RYZEN 5 2600X Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 660, 2 GB veya AMD RADEON HD 7870, 2 GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 15 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

261
TELİF HAKKI İHLALİ