Prodigal Full İndir Oyun indir

Prodigal Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Prodigal, eski 2D macera başlıklarına benzer bir macera bulmacasıdır. Oyuncu, topluluklarıyla tekrar bağlantı kurmak için eve döner ve belki bir eş bulmak!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ColorGrave Inc.

Publisher: ColorGrave Inc.

sürüm tarihi: 15 Eki, 2020

tür: Casual, Adventure

Oyunu Hakkında -

ProDIGAL, gönülüklerinize çekecek olan kasaba haliyle dolu bir macera bilmezdir! Kendinizi kanıtlamak için hain zindanlar aracılığıyla benim. Bunların hepsi büyükbabanızın çırpınına en yeni şaheseriyle yardımcı olur.

hikaye -

Ebeveynlerinin ölümünün ardından, Oran eve döndü. Ancak, Vann's Point şehrinde işler değişti ve Oran, bir zamanlar bildiği kişilerle yeniden bağlanmayı umuyor. Her ne kadar herkes bir prodigal oğluna açık olmasa da, çok çalışmak ve yerinizi kasabada geri kazanmak size kalmış.

Özellikler -

Anahtar fetürleri: Townsfolk'a yardım edin ve Vann's Point'te gizlenen gerçeği keşfedin. Soğuk sert para için arenanın gazabını yüzün! Büyüleyici bayanlarla tanışın ve kalplerine yolunuzu yapmaya çalışın. . . Uzun karakter gelişimi ve garip sosyal etkileşimler! Kartlarınızı doğru oynayın ve geleceğinizde bir evlilik olabilir! Zorlu bulmacaları çözmek için emrinizdeki araçlara hakim olun. Treasure vaadi ile 9 hain zindanları keşfedin! Yerel tavernadan ve herbalistin malzemeleri ile donatılmış ... Yaşam ve ölüm arasındaki fark anlamına gelebilir. Kulaklarınızı nostaljik bir deneyim için enstrümanlarla birleştirilmiş bir chiptune karışımına geçirin. Zindanlar ve bulmacalardan bir mola mı? Hepsinde "kesinlikle artık olmayan" TROCASINO! Ya da yerel arenada riski ömrü ve uzuv, galibiyetle galiba ile konuşarak. . . veya katılarak!

Minimum: OS: Windows 7 (SP1 +) ve Windows 10 İşlemci: x86, x64 SSE2 talimat seti desteği ile mimari Grafik: DX10, DX11, DX12 yetenekli DirectX: Sürüm 10 Depolama: 224 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
217
TELİF HAKKI İHLALİ