Project Graviton Full İndir Oyun indir

Project Graviton Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Project Graviton - Project Hakkında Graviton & Amp; "Project Graviton & Amp;" Kullanıcıların Bob karakterini kontrol edeceği bir platform oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Balraj Singh Bains

Publisher: Balraj Singh Bains

sürüm tarihi: 15 Şub, 2016

tür: Casual, Adventure

Project Hakkında Graviton

"Project Graviton", kullanıcıların işyerinin gizli bir bölümüne sokulduktan sonra, bir yerçekimi uygunluğuna sahip olan ve yeteneklerini öğrenir. Antagonist, yerçekimi kıyafetinin yaratıcısı olan Bob'un patronudur ve Bob'un binadan çıkmasını engellemeye çalışır. Seviye yapısı, her biri sırasıyla 3 düzey içeren 3 eylemde bulunur. Oyuncular, patron tarafından belirlenen bir dizi tuzaktan ve tehlikeyi önlerken, oyuncuların sonuna ulaşmayı dener. Yerçekimi kıyafeti aldıktan sonra, oyuncular yerçekimlerini, seviyenin çeşitli bölümlerinde manevralarını kontrol edebilirler. Seviyenin zorluğunu dengelemek için, oyunun "Hafıza Noktası" adlı bir özelliğe sahiptir, bu, oyuncuların sınırlı sayıda zaman içinde de olsa, seviyede seçilen bir noktada yeniden doğmasına izin verecek bir özelliğe sahiptir.

Geçerli sürüm 30-60 dakikalık (yeteneğe bağlı olarak) tek oyunculu deneyim, 3 eylem (9 toplam seviye). Rastlamak için gelişmek ve zorlu seviyeler için harika bir hikaye!

Anahtar fetürleri: 720p 60 fps'de çalışır Denetleyici Desteği! 3 eylem, 9 seviye, harika bir hikaye! Bölünmüş Ekran (Versus) Çok Oyunculu! Film müziği seveceksiniz! Yerçekimi Başarılar (Steam üzerinden) Buhar ticareti kartları

Minimum: OS: Windows XP veya daha yüksek Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 128 MB DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 50 MB Mevcut Alan Ek notlar: 1280 x 720 çözünürlükte veya üstünde oynatılması önerilir. Lütfen çok oyunculu kontroller için kılavuzu kontrol edin.

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512 MB DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 50 MB Mevcut Alan Ek notlar: 1280 x 720 çözünürlükte veya üstünde oynatılması önerilir. Lütfen çok oyunculu kontroller için kılavuzu kontrol edin.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
144
TELİF HAKKI İHLALİ