Proven Lands Full İndir (v0.2.22) Oyun indir

Kanıtlanmış araziler full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kanıtlanmış topraklar, usule ilişkin bir 3D bilim kurgu sandbox sağkalım oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: rpg

Kanıtlanmış topraklarda hayatta kalma benim en güçlü konseptimizdir. Telli bir astronotla başlar - sen. Açlık, susuzluk, garip hayvanlar, hava ve hatta doğanın kendisiyle savaşıyorsunuz. Alpha Demo'yu bir deneyin, birkaç gün hayatta kalmaya çalışın. Şu anda, kaskınızla birlikte her şeyi (gösteri nedenleri için) yiyebilirsiniz, çünkü gelecekte sert bir bilimkar oyunu olmayı hedefliyoruz. . İlk uzay elbiseniz zayıf ve yaşlı. Bununla birlikte, daha sonra daha güçlü hayvanlara ve silahlı uzaylılara karşı hayatta kalmak için zırhlı olana ihtiyacınız olacak. Ve bir baltadan daha iyi silahlara ihtiyacınız olacak.

İlk arazi biyomuna (çöl) ustalaştığınız anda, bozkırlar, Savannah gibi ortamlar, ormanlar, büyük nehirler, mağaralar ve buz veya volkan gibi farklı gezegen türleri gibi keşfedilecek çok şey olacak. tonlarca öğe ve karakter ile. AI Game Master, bir bölgedeki etkinizi izleyecek, böylece bir süre sonra daha akıllı hayvanlardan sonra ve belki de uzaylılar bile size saldırmaya başlayacak. İlk önce basit yabancı köylülerle başladığımız ve sizi oldukça temel bir hikayeye tanıtmanıza rağmen. Ve, çünkü bilim kurgu sağkalım oyunu, cihazlar, daha küçük makineler, fabrikalar oluşturun ve temelde "kampınızı" küçük bir tek kişilik karakterine yükseltin - gelişmiş bir kampa benzemiyor; ve daha fazla bilim kurgu.

Bilgi bulunamadı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
227
TELİF HAKKI İHLALİ