PSI Magic Full İndir Oyun indir

PSI Magic Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. PSI Magic, basit bir eğlence için yapılan klasik bir RPG'dir. Düşmanların sizinle birlikte 'seviyelenebileceği bir RPG deneyimine katılın ya da engin bir oyun dünyasında keşiflerin tadını çıkarın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Kyle

Publisher: Kyle

sürüm tarihi: 20 Oca, 2018

tür: eylem, macera, strateji, rpg

PSI Magic, oyuncunun (siz) oyu alabilmek ve rahat bir süre zaman geçirebilmek için geliştirilen bir oyundur.

Bu oyunda, bu oyunda seviyeler sadece, sizinle birlikte daha güçlü olan düşmanlar için daha çeşitli stratejiler oluşturmanıza olanak tanıyan yeni becerileri öğrenmenin anlamı vardır. Bu aynı çeşitli stratejiler, savaş alanını kendi lehine aşırı temel avantaj sağlamak için değiştirebilecek olan patronlarla karşı karşıya kalırken, oyunun seviyelendirilmesine dikkat edin!

PSI Magic, sadece Gizli Haritalar, Patronlar, Koleksiyon, Hazine ve paralı askerlere sahip olarak oyun dünyasını keşfetmek isteyenlere de hitap ediyor. Eğer oyuncu belirli kriterlere ulaşırsa, oyunun son patronunun ötesinde patrondan sonra gizli bir keşfedilebilir!

Özel müzik parçaları, oyun dünyası boyunca yolculuklarınız boyunca bir yeni deneyim sunmak için, geleneksel varlıkların bir kısmını azaltmak için geleneklerin bir kısmını hafifletmek için özel varlıkların oluşumunu ve kullanımına ek olarak yaratılmıştır. Oyun motoru.

Hikaye, gizemli bir gruba maruz kaldıktan sonra, başka bir dünyada bir yüzleşmeden sonra, ESPER çifti, Abell ve Ceres'e odaklanmaktadır. Bu dünyada, çift, o zaman bu gruba karşı yüzleşmeye devam eden ve büyük tam umurless şemasına bir durduran iki kişi tarafından birleştirilir!

Gameplay Video:

https://www.youtube.com/watch?v=hzzlgnnv-aa

Minimum: OS: Microsoft® Windows® 7/8/8.1 / 10 (32bit / 64bit) İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: Bellek: 4 GB RAM
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
223
TELİF HAKKI İHLALİ