Psychic Guardian Super Splendor Full İndir Oyun indir

Psişik Guardian Super Splendor Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Psişik Guardian Super Splendor - gizemli bir grup tarafından yakalandıktan sonra, üniversite öğrencisi Nagisa Kujo, kafasında bir ses duyduğunu söylüyor. O da ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: gelecek yok

Publisher: Kagura Games

sürüm tarihi: 28 May, 2021

tür: rpg, eylem, macera, anime

Birden gizemli bir organizasyon tarafından saldırıya uğradıktan sonra, üniversite öğrencisi Nagisa Kujo bilinmeyen bir laboratuvarda uyanıyor.

Ona yakalandığını ve kaçması gerektiğini söyleyen başının içinde Mitsuki adında bir kadının sesini duyar.

NAGISA kemerinin üzerindeki düğmeye bastığında, kendisini anında muharebe vitesiyle kaplı bulur.

Newfound psikokinetik gücüyle, Nagisa kötü suikast organizasyonunu durdurmak için savaşır, Walld!

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Klasik RPG Deneyimi Dönüşlü Savaş Tesviye sistemi Dişli Yükseltme Sistemi Zindan tuzaklarından kaçının

Minimum: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. LAG, menüleri veya haritaları yüklemeden oluşabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.

Önerilen: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: 2+ GHz işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafik: OpenGL ES 2.0 Donanım Sürücüsü Desteği WebGL ivmesi için gerekli. (AMD CATALYST 10.9, NVIDIA 358.50) DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 4 GB mevcut alan Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. LAG, menüleri veya haritaları yüklemekten oluşabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.
İndirme Linkleri

206
TELİF HAKKI İHLALİ