Quar: Battle for Gate 18 Full İndir Oyun indir

quar: Gate 18 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Quar: 18 Savaş 18, ALWYD'nin gimsal dünyasında yer alan sıra tabanlı bir stratejik VR oyunudur. Qun, sevimli yabancı karınca yiyicilerdir. Nazikçe için sevimli hata yapmayın. Onların kullanıyorlar ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: çelik yün stüdyoları

Publisher: htc

Çıkış tarihi: 4 Nis 2016

tür: strateji, eylem, vr

quar: Gate 18 için savaş, Alwyd'nin huysuz dünyasında yer alan sıra tabanlı bir stratejik VR deneyimidir!

Olarak her zaman savaşta kaldı. Böcek toplayıcılarının ilk dolaşan klanları düşük, çamur duvarlı binalarını inşa ettiğinde, vahşi hayvanlar olarak diğer ocağı uzak tutmak için fazlaydı. İlk önce yiyecek almak için araçlar yapmayı öğrendikleri gibi, çabucak kendilerini savunmak için araçlar yapmayı öğrendiler. Çamur duvarları hızla müstahkem kale oldu ve sonra şehir devletleri. Beş bin yıllık medeniyette, kültürlerinin sabitleri mevsimlerin değişmesi ve savaş tehdidindedir.

Son 700 yıl boyunca qu, uzun savaşı dünyalarını sarstı kanlı bir çıkmazlığa atıyor. Ancak iktidar dengesi değişiyor ve Alykinder'ın Haçlı, uzun savaşı tüm quar milletlerini fetheterek sonlandırmaya çalışıyor. Bu oyun sizi uzun savaşın bir tiyatrosunda bir savaşa götürür: Haçlı ordusu ve kraliyetçi Cmuster Cymuster arasında geçen kapı 18 için savaş.

Anahtar fetürleri: Ödüllü Masa Üstü Oyun Sistemine dayanarak "Bu Quar's Savaşı" Dönüş tabanlı VR COMPAT! 6 saatten fazla benzersiz oyun. Haçlı nedeni için savaşacak 12'den fazla seviye! Ormandaki yalnız karakollardan, siperlere, gecenin ölülerine ve nihayet kapının 18'in kendisinin destansı savaşında durdurulması! 18 farklı dost ve düşman birimleri! Piyade'den süvari ve zırhlı traktörlere keskin nişancılara ve ağır otomatik av tüfeğine! QArpedia'da "Yaşam Boyutu" oyun birimlerinin etrafında kapatın ve yürüyün. Tarihsel kullanımları, istatistikleri ve oyun içi yetenekler hakkında bilgi edinin. Dinle ve ön hatlarındaki bir ocak mektuplarını genç kuzenine geri döndü. Yaşayan, solunum yükseltilebilir bir üs, tam olarak ocak birlikleri ile dolandırıcılıklarla dolduruluyor! Daha iyi traktörler için makinenin körfezinizi yükseltin. Messall (ve Chow!) Daha iyi moral için yükseltin ve bu askı inşa edersiniz, böylece hava grevlerinde arayabilirsiniz!

Minimum: OS: Windows 8 İşlemci: Intel I5-4590 veya daha büyük / AMD FX 8350 veya daha büyük Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 970 / AMD R9 390 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan

Önerilen: Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 980 / AMD R9 390X DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
202
TELİF HAKKI İHLALİ