Queen’s Glory 女王的榮耀 Full İndir Oyun indir

Queen's Glory 女王 的 榮耀 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kraliçenin Glory 女王 的 榮耀 - ve amp; quot; SLG + ADV & AMP; " Ülkeyi işletme oyunu, tüm oyun boyunca iki kadın karakterin seslerini içerir. Amaç, ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: PlayMeow Games

Publisher: PlayMeow Games

sürüm tarihi: 1 may, 2020

tür: strateji, simülasyon, çıplaklık, olgun, rahat, anime, görsel roman

※ Norman ülkesini işlettiğiniz "SLG + Adv" oyunu.

※ Oyunun bütünüyle tamamen sesli iki kadın karakteri içerir.

※ Nyanco kanalı tarafından prova okuma.

※ Karakterler 真宮みま tarafından dile getirildi.

◆ hikaye özeti

1653'te Cestsen İmparatorluğu "yirmi yıllık barış antlaşması" nı yırtdı ve Norman Krallığı'na sürpriz bir saldırı başlattı, süreçte onlara savaş ilan etti. Cestsen İmparatorluğu'nun güçlü güçlerine bakan, tamamen hazırlıksız Norman Krallığı tamamen imha edildi.

Norman Capitol'a yapılan saldırı sırasında, Norman'ın iki prensatı savaşta öldü ve kral ciddi yaralanmalardan öldü. Yine de ölmeden önce, eski kral tahttan kızı Alisa'ya geçti.

Bu kriz zamanlarında tahtta verilen Kraliçeyi (Alisa) oynayacaksınız. Cestsen İmparatorluğu'nun tehdidi ve komşu ülkelerin covetous gözleri, ülkeyi kaybetmenin umutsuzluğuna rağmen, Norman Krallığını hayatta kalma ve refahlara götürür müsün? Norman'ı üç uzun, zor yıldan sonra Cestsen İmparatorluğu'na karşı intikamına götürebilir misiniz?

◆ Oyun talimatları

Her ay oyunda meydana gelen üç ulusal siyasi iş var. [Askeri], [Ekonomi], [Tarım], [Politika] ve [Popülerlik] de dahil olmak üzere krallığın birkaç temel yönü arasında bir denge kurmalı ve gelişime ulaşmalısınız.

Oyun süresince, reformlar, asil isyanlar, komşu ülkelerin saldırganlığı ve finansal reformlar da dahil olmak üzere birçok olay olacak. Ülkenin çeşitli yönlerini ve değerlerini geliştirmeniz, yerli siyasal hizipleri dengelemek ve ülkeyi geliştirmek ve bu umutsuz zamanlarda güçlü düşmanlarınızı yenmek için bilgeliğin sergilemesi önerilir!

◆ Oyun özellikleri

· 100.000+ kelime komut dosyası.

· 3 farklı oyun sonu.

· 200 farklı resimli değişkenler de dahil olmak üzere 32 Temel CG olayları.

· Bir ülke ve taktik oyun çalışmasından oluşan strateji / simülasyon oyunu.

Minimum: OS: Win7 SP1 / Win8 / Win10 / XP İşlemci: 1.2 GHz Bellek: 256 MB RAM Grafikler: DirectX 9 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Win7 SP1 / Win8 / Win10 / XP İşlemci: 1.2 GHz Bellek: 256 MB RAM Grafikler: DirectX 9 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
311
TELİF HAKKI İHLALİ