Quick Slick Deadly Full İndir Oyun indir

hızlı kaygan ölümcül full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hızlı kaygan ölümcül - 3 tamamen farklı sınıf olarak oynayın. Fighter: Düşman saldırılarını kopyalayın. Survivor: Kendinizi tehlikeye sokmaya cesaret edin. Trickster: Dengeleme riski ve gücü. Usta ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: maceracı yapımlar

Publisher:

sürüm tarihi: 21 Eyl, 2015

tür: eylem, rpg

Dikkat sözcüğü:

Hızlı kaygan ölümcül ölümcül bir fare ile oynanacak şekilde tasarlanmıştır. Yetenekli oyun için bir fare kullanımı konusunda rahat değilseniz, büyük olasılıkla bu oyunun tadını çıkarmazsınız.

Hızlı kaygan ölümcül, oyunun mekaniğini öğrenmek ve yüksek puanlara ulaşmak için ustalaşmakla ilgilidir. Diğer çekimlerle karşılaştırıldığında, mekanik bol miktarda. Her görevin başında kısa metin + sesli mesajlarla açıklanırlar. Bu bilgi parçalarına dikkat etmek önemlidir, aksi takdirde nasıl oynayacağınızı anlamayacaksınız. Bunun için sabrınız yoksa, bu oyun sizin için değil.

Oyun Özeti

Uzayda uçun ve üç farklı sınıftan biri olarak çeşitli düşmanları ve engellerin üstesinden gelin.

Fighter olarak, düşmanlarınızı yok etmeye devam ederseniz, çok zayıf bir şekilde daha geniş bir alanı kapsayan bir silahı ateşleyeceksiniz. Ayrıca düşmanlarınızın saldırılarını, üst üste üç türü yok ederek kopyalayacaksınız!

Anahtar fetürleri: Tamamen farklı sınıf olarak oynayın: Avcı; Hayatta kalan; ve trickster. Muhtemelen ekranın kaydırma hızının sabitlenmediği tek kaydırma atıcı, ancak oynatıcı tarafından manipüle edilebilir, normal skor avcılığının yanı sıra zaman denemeleri yapma imkanı ekleyebilir. Çoğunlukla yan kaydırma yaparken, bakış açısı zaman zaman daha ilginç oyun durumlarını etkinleştirmek için üstten görünüm için geçer. Her şey ateş etmekle ilgili değil, aynı zamanda manevralar hakkında da. Çeşitli çevresel tehlikeler, yalnızca sizin için ölümcül değil, aynı zamanda düşmanlarınıza da bu özelliğin altını çizer.

Minimum: OS: Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8 veya 10 İşlemci: Çift Çekirdekli 2.0 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce 6600 GT / ATI Radeon X1300 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 150 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: Ekranınız en az 1280 x 720 piksel çözünürlüğünü desteklemelidir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
196
TELİF HAKKI İHLALİ