Rad Rodgers Full İndir Oyun indir

Rad Rodgers full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. RAD RODGERS - Commander Keen, Conker, Ruff' NODUMBY & AMP; amp; Jazz Jackrabbit ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Slipgate Studios ™

Yayıncı: HandyGames, 3D Realms

sürüm tarihi: 21 Şub, 2018

tür: eylem, macera

Hikayesi

Rad, belki de çok fazla video oyunu oynayan rambunctious ama ruhlu bir genç çocuk. Uzun bir oyun gecesinin kuyruğunu kapattıktan sonra, tozlu eski konsolunu bulmak için Rad Uyandırıcılar kendini geri çevirdi. Birdenbire bir girdap ortaya çıkıyor ve kendisini kendi video oyun macerasında yıldızını bulduğu TV'ye emdi.

Dusty, Rad'in iyi kalpli ama kötü ağızlı, artık canlı oyun konsolu'dur. Saat hızı, eskiden öyle değildi, ama MegaHertz'de bulunduğu şey, deneyim ve tutumla karşılıyor!

RAD & AMP; Tozlu macera, aksiyon dolu, mizah dolu, hardcore platformu eğlencesinin birçok tehlikeli aşamalarıyla onları alır. Bu çürüyen orman dünyası, şiddetli bir yolsuzlukla enfekte olmuştur ve ormanın sakinlerini kurtarmak ve yaşlı ağacını toprakların koruyucusu olarak restore etmek olası olmayan buddy-duo rad ve tozlu olmuştur.

Özellikler

Silahlar: çeşitli radikal kötü-eşek silahları ile tozlu silah rad. Bolt Blaster sınırsız cephaneye sahiptir, kullanımı kolaydır ve işi yaptırmak için yeterli yangın gücü. Phoenix Cannon, Wingspan ışıkları düşmanların yandığı gibi yakalanan ateşli bir kuşu çıkarır.

Sesler ve amp; Müzik: Besteci Andrew Hulsult, müzik deneyimini (hem sahne hem de yazma) bir araya getirdi.

Pixelverse: RAD ve Dusty harika bir ekipken, sadece tozlu, elektrikli pikselse girebilir - oyun dünyasının arkasında bulunan tehlikeli bir spasetime-kırma bölgesi. Tozsi, koşu oyun dünyasında aksaklıkları tamir etmek için gerektiğinde pikselere girer, hem Rad ve Amp'a izin veriyor; Yolculuklarına devam etmek için tozlu.

Minimum: OS: Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10 (64 bit) İşlemci: Intel veya AMD, 2.5 GHz veya daha fazla Bellek: 6 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 560 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 (64 bit) İşlemci: Intel® Core ™ I5 veya AMD Phenom ™ II X4 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7950 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
285
TELİF HAKKI İHLALİ