Rage in Peace Full İndir (v2.0) Oyun indir

Huzur içinde öfke full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Huzur içinde öfke, sürpriz ve ezberleme unsurları ile hikaye odaklı bir aksiyon macerasıdır. Timmy'nin hayatının son gününü çözün, eve geri dönmenin zamanına karşı yarışıyor ve ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Rolling Glory Jam

Publisher: toge yapımları, başka bir indie

sürüm tarihi: 8 Kas, 2018

tür: eylem, macera

Huzurlu Rage, Timmy Malinu'nun hikayesini anlatan, duygusal olarak uyuşuk olan 27 yaşında bir aktü, sadece çoğu insandan ayrı bir rüya olan bir rüya olan, evin sıcaklığı, huzur içinde ve hiçbir drama olmadan.

Hikaye

Bir kaderi gününde, Timmy'nin bugün öleceği bir Grim Reaper görülür. Kafası kesilmiş. Fakat Grim Reaper, Timmy'yi ne zaman öldüreceğini veya neyin öldüreceğini, rüyasını gerçekleştirmek için bir son şansı verdi.

Gameplay

Ama rüyasına ulaşmak, Timmy için kolay bir görev olmayacak. Evine ulaşmak için Timmy, gizemli bir şekilde "hile" ölümünden durdurmak için gizemli bir şekilde ortaya çıkan engellerden kaçınmak zorunda kalacak. Sürpriz ve ezberleme, Timmy'nin ölümüne ertelenmesine, iç huzuru aldıklarını ve her zaman istediği şekilde ölmesine yardımcı olacak anahtar olacaktır.

Anahtar fetürleri: Hatalarınızdan öğrenin ve evrenin size karşı çalıştığı için ilerleyin Yaşam, ölüm ve kabul hikayesini çözmek Timmy'nin macerasına renk veren karikatür tarzı ile çizilmiş renkli, yaratıcı dünyayı ve yaratıkları keşfedin Gittikçe, çeşitli indie gruplarıyla işbirliği içinde yaratılan onlarca fantastik şarkının tadını çıkarın ve çeşitli türler listesi vardır.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Çift Çekirdekli 1.6 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 3.0) veya Özellik Seviyesi 9.3 yetenekleri ile DX11. DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: stereo
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
301
TELİF HAKKI İHLALİ