Raji: An Ancient Epic Full İndir (Developers vs Code Demons) Oyun indir

Raji: eski bir epik full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Raji: Eski bir Epic, eski Hindistan'da yer alan aksiyon-macera oyunudur. Raji adında genç bir kız tanrılar tarafından insanın şeytani istilasına karşı durması için seçildi ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Nodding Heads Games

Publisher: super.com

sürüm tarihi: 15 Eki, 2020

tür: eylem, macera, bulmaca, anime, casual

Raji'nin hikayesi: Eski bir epik, şeytanlar ve tanrılar arasında yeni bir savaşın başlamasıyla başlar. Binlerce yıl önce en son savaşta yenilgilerini intikamlamak isteyen şeyler, onları küçük düşüren ve insanı alemini işgal eden, onları neslinin tükenmesi ile tehdit eden tanrılara meydan okudukları.

Düşmanlarının son büyük savaşta tamamen mağlup olmadığını düşünerek, bin yıl önce, insanlar, huzurun tadını çıkarırken, insanların sahte bir güvenlik duygusuna düştü. Kendilerini savunamıyorum, şehirler ve kaleler düştü, insanları şeytanların merhametine bıraktı.

Kaosun ortasında, şehirler ve kaleler düştü ve genç çocuklar evlerinden kaçırıldıkça, Raji adında genç bir kız tanrılar tarafından insan ırkının tek savunucusu olmaları için seçildi.

Bir kardeşin hikayesi

Bir kardeş hikayesi yaşayın. Raji ve Golu, saldıran şeytani ordular tarafından ayrılan kız kardeşi ve erkek kardeşi ve şimdi kendilerini büyük savaşın ortasında buluyorlar.

Raji, kardeşini bulmak ve bu umursamaz savaşa son verdi. Bununla birlikte, bu, yalnızca Demons, Mahabalasura'nın Büyük Efendisi tarafından tasarlanan Kusur ve Stratagem'i kırmayı başarırsa olabilir.

Çarpıcı sanat eseri

Mahabharata ve Ramayana gibi Hint mitolojilerinden ve Rajasthan, Raji'nin ortaçağ mimarisinin esinlenmesi: Eski bir epik, aksiyon-macera sahnesine yenilenen yeni bir stil getiriyor!

Oyunun ortamının her köşesinde Pahari Sanat Tarzında çizilir ve El-boyalı dokuları 3D olarak oluşturur, Raji'ye verilir: eski bir epik, oyunlarda nadiren görülen çarpıcı ve benzersiz bir görsel kalite.

Taktik Savaş

Tanrılar tarafından Raji'ye yetenekli olan çeşitli silahlar ve güçler emrinizdadır. Herkese hakim olmak, şeytani ordular her bir duruma ustalıkla uyum sağlayacak şekilde başarınız için hayati önem kazanacaktır; Trishul tek bir savaş için mükemmel olsa da, bir sonraki için güçlü Sharanga yayına ihtiyaç duyulabilir.

Minimum: OS: Windows 7 64-bit İşlemci: Intel Core i5-4400 (3.1 GHz) / AMD FX-6300 (3.5 GHz) Bellek: 8 GB RAM Grafik: GeForce GTX 760 / AMD Radeon R9 270 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan Ses kartı: gemide

Önerilen: OS: Windows 10 64-bit İşlemci: Intel Core i5-7400 (3.50 GHz) / AMD FX-8100 (2.8 GHz) Bellek: 16 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 1060 / AMD RX 480 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan Ses kartı: gemide
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
196
TELİF HAKKI İHLALİ