Random Heroes: Gold Edition Full İndir Oyun indir

rastgele kahramanlar: altın baskısı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Rastgele Kahramanlar: Gold Edition - Bir sürü rastgele kahramanla takılarak yabancı bir işgali durdurun!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: WOBLWWARE, SOMEPX

Publisher: ratalaika games s.l., GRABTHEGAMES

Çıkış Tarihi: 10 Nis, 2020

tür: eylem, rahat, macera, atıcı, bilim kurgu, bulmaca, rpg

Dünya, uzaylıları korkutarak işgal ediliyor! Günü kurtarmak ve istilayı durdurmak için size kalmış ve bir sürü rastgele kahraman! Yabancı tehditleri durdurmak ve gezegene barış getirmek için 108'den fazla seviyeden geçmek ve yolunuzu atlayın. Hayatta kalabilecek misin?

Arsenalinizi yükseltmek ve patron olan işgalcileri öğretmek için soğuk sert nakit toplayın. Her biri kendi benzersiz istatistikleri ile oynamak için yeni kahramanların kilidini açın.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Her biri 12 seviyesine sahip 9 bölümden çıkın! Silahınızı yükseltmek için düşmanlardan paraları toplayın! Ekstra bir yumruk için farklı ateşli silahlar satın alın! Eşsiz yeteneklere sahip 28 farklı kahraman olarak kilidini açın ve oynayın!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Core2duo Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: Herhangi biri Ses kartı: herhangi bir Ek notlar: Gamepad önerilir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
159
TELİF HAKKI İHLALİ