RC Mini Racers Full İndir Oyun indir

rc mini yarışçılar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. RC Mini Racers, 20+ uzaktan kumandalı mini araba, çok sayıda füze ve maden, çok sayıda füze ve mayınlı, büyük bir destek yanı sıra büyük bir güç kaynağı olan hızlı tempolu ve patlayıcı bir yarış oyunudur ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Decane

Publisher: Decane

sürüm tarihi: 16 Tem 2015

tür: yarış, eylem

RC mini yarışçılar, 20+ uzaktan kumandalı mini araba, birçok füze ve maden, çok sayıda füze ve mayın, büyük bir destek yanı sıra büyük bir zorlu rock müziği olan hızlı tempolu ve patlayıcı bir yarış oyunudur. Oyunda 20'den fazla otomobilin kilidi açılabilir ve araba pezonu dükkanı, rengi, tekerlekleri ve anteni değiştirerek size RC arabasını özelleştirmenizi sağlar.

Oyun, devre ırklarında (5 turlu yuvarlak izler) ve sprint yarışlarında (A - B yarışları, mümkün olduğunca hızlı) sprint yarışlarına ayrılmış 24 parça bulunur. Bunun yanında, seviyeyi keşfetebileceğiniz ve oyun içi mağaza için paraları toplayabileceğiniz bir jeton yarış modu var.

RC mini yarışçılar, rakiplerinizi pistten çekerek ve çoğunlukla yarışı kazanmak için büyük sürüş becerilerine kadar düştüğü fantastik yüksek hızlı parçalarla aynı zamanda, yarışmayı kazanması için silahlarınıza ihtiyacınız olan harika bir parça karışımı vardır. Seni en çok beğendiğin gibi öğrenin!

Bir yarış sırasında neredeyse her eylem için oyun içi para ödüllendirilir. Diğer arabaları, diğer otomobillerin neden olduğu patlamaları, diğer arabaları ve madenlerin neden olduğu patlamaları, epik rampaların üstünden atlanması ve bir yarışta en iyi nokta rütbelerini kazandığım için, epik rampalar ve en iyi yarış zamanlarını kazanmak için. Bu oyun içi parayı, diğer parçaların kilidini açmak veya araç pezevenk dükkanında kullanmak için paralara dönüştürmek için bu parayı kullanın.

Tüm parçalar, kolay ortamdan sert ve nihayet delilik moduna kadar değişen 4 zorluk modunda yarışabilir. Tüm senaryolardaki tüm zorluk modlarında tüm parçaların kilidini açana kadar garantili saatler!

RC Mini Racers, PC'nizde veya Mac'inizde bulunan herhangi bir yerli çözünürlükte çalışır - pencereli ve tam ekran modunda. Grafik ayarları, oyunun makinenizde mükemmel şekilde çalışmasını sağlamak için ayrıntılı olarak ayarlanabilir ve ayarlanabilir. Joypads ve joystick ve klavye aracınızı kontrol etmek için kullanılabilir.

Minimum: OS: Windows XP ve daha yeni İşlemci: Çift çekirdekli 2GHz Bellek: 2 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
133
TELİF HAKKI İHLALİ