Re: LieF ~ Shin’ainaru Anata e~ Full İndir Oyun indir

Re: lief ~ shin'ainaru anata e ~ full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. RE: Lief ~ Shin'ainaru Anata E ~ - ve amp; Re: Lief ~ Shin'ainaru Anata E ~ & amp; " Japon görsel romanı marka rask tarafından üretilir. İlk olarak 2016 yılında başlatılan, bir ... olarak övgüydü.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: rask

Publisher: Hikari Field

Çıkış tarihi: 26 feb, 2021

tür: gündelik, macera, anime, görsel roman

"Re: Lief ~ Shin'ainaru Anata E ~" Japon görsel roman marka rask tarafından üretilir. İlk olarak 2016 yılında başlatılan Visual Romel kullanıcıları tarafından "Yılın Karanlık Atı" olarak övüldü. Ayrıca Moe Oyun Ödülü'nün senaryosu için Altın Ödülü kazandı.

Bu, aynı dünya görüşünü ve oyun karakterlerini paylaşan ve Şubat 2020'de piyasaya sürülen görsel romanın kız kardeşi "Transment - Ima O Kaetai - Negau Anata E -". , sevgi ve diğer çeşitlendirilmiş temalar. Mükemmel arsa ve olağanüstü grafik ve müzik içeren kapsamlı bir şaheserdir.

https://store.steampowered.com/app/1183260

Bu başlığın hikayesi, "Transment" adlı bir programa katılan 20'li yaşlarında bazı gençler hakkında konuşur. Program boyunca, tüm katılımcıların izole edilmiş bir adada çalışması ve yaşamaları gerekir. Bununla birlikte, arsa gelişimi ile, planın arkasındaki gerçek amaç yavaş yavaş yüzeye gelir.

Oyun modu çoğunlukla arsa metnini okuyarak gerçekleştirilir, önemli arsada farklı noktalar olacaktır, farklı seçimler yoluyla oyuncular farklı oyun sonlarına girecektir.

Minimum: OS: Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core I Series 1GKHZ Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 256m DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: PCM
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
165
TELİF HAKKI İHLALİ