Real War Full İndir Oyun indir

İmparatorluk Savaşı: 1914-1918 - Gerçek Savaş Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. İmparatorluk Savaşı: 1914-1918 - Gerçek Savaş - Bedava Savaşın en gerçekçi atmosferini hissedin!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: büyük savaş ekibi

Publisher: en iyi yol yumuşak

Çıkış tarihi: 22 Nis, 2016

tür: strateji, eylem

I. Dünya Savaşı'nın vahşiliğini hissetmek ister misin?

"İmparatorluklar Savaşı: 1914-1918 - Gerçek Savaş" Tüm birimlerin ayarlarını değiştirerek, onları gerçeğe mümkün olduğunca getirerek, patlamaların, toksik gazların, yaralanmaların etkilerini ekler.

Piyade ile ilgilenmek - şimdi dikenli tellerle yaralanabilir, uzuvlarını kaybetebilir veya ciddi gazla zehirlenebilir. WW1'in atmosferini geliştirmek için, bir sürü Dünya Savaşı ile bir çok harita ekledik - siperler, çok sayıda dikenli tel, Patlamalar tarafından yaratılan ay manzarası. Büyük savaşın en gerçekçi atmosferini hissedin.

Minimum: OS: Windows Vista SP1 ve daha yüksek İşlemci: 2 GHz Intel Çift Çekirdekli İşlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 3D Donanım Hızlandırıcı Kartı Gerekli -% 100 DirectX 9.0C Uyumlu 128 MB Video Bellek. ATI® RADEON® 9600 veya NVIDIA® GEFORCE® 5900 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: açılan uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Windows 7 veya Windows 8 İşlemci: 3 GHz Intel Quad Core İşlemci Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 560 veya AMD Radeon HD 7750 ile 1 GB VRAM veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: açılan uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
156
TELİF HAKKI İHLALİ