Rec Center Tycoon Full İndir (v0.5.1) Oyun indir

rec center tycoon full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. REC MERKEZİ TYCOON, Size Tema Hastanesi gibi Yönetim Klasikleri'nden ilham alır. Size bir eğlence merkezini inşa edin ve çalıştırdığınız derin bir iş yönetimi oyunu ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Jarrod Brown

Publisher: Jarrod Brown

sürüm tarihi: 6 Eyl, 2019

tür: simülasyon, strateji, gündelik, yönetim, bina

REC Center Tycoon nedir?

REC Center Tycoon, Tema Hastanesi gibi simülasyon yönetimi klasiklerinden ilham alır. p>

Mikromanya çalışanları, finans, fitness dersleri, müşteri ihtiyaçları ve çok daha fazlası!

Temel özellikler

İş için doğru çalışanı seçmek size kalmış!

Planlı nedir

Erken Erken Erişim Sürümü'nde REC MERKEZİ TYCOON, yalnızca Windows platformu için MAC & AMP için olasılıklar için geçerli olacaktır; Sonra Linux desteği eklendi.

Anahtar fetürleri: Kumba Gamemode ile kariyer modu yakında geliyor. Mikromanya çalışanları, onları mutlu ederken onlardan en iyi performansı elde etmeleri için. Zorlu oyun; Diğer birçok yönetim oyununun aksine, başarısızlık, REC Center Tycoon'da bir olasılık, müşterilerinizi mutlu etmeli veya gelecekteki işletme lideri fakir karlara zarar verebilecek olumsuz eleştirileri bırakabilirler. Müşterileri memnun etmek için satın alabilecek alıştırma ekipmanlarının geniş bir seçimi. Basit resepsiyonistinizden bir boks antrenörüne kadar birçok farklı çalışan türü. Her çalışanın farklı motivasyonları, beceri seviyeleri ve amp; özellikler. Bazı çalışanlar kısa 5 saatlik vardiyaları tercih edebilir, diğerleri 12 saatlik vardiya çalışmaktan mutluluk duyar. Uygun olmayan, ancak karizmatik bir çalışan iyi bir cankurtaran yapmaz, ancak harika bir resepsiyonist yapabilirler. Trainers & amp kiralama; Kendi fitness derslerinizi oluşturun.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: i5 veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: 1080p veya daha yüksek bir ekran şiddetle tavsiye edilir.

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: i5 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: 1080p veya daha yüksek bir ekran şiddetle tavsiye edilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
211
TELİF HAKKI İHLALİ