Recourse Full İndir Oyun indir

Ücretsiz indirme PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Başvuru - Merak, bir zekanın işaretidir. Sizin Sleet ve Floe'nin neden bu güzel ıssız gezegen üzerine sıkıştığını keşfetecek kadar uzağa götürecek mi?.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: bulutlar ve mavi

Publisher: bulutlar ve mavi

sürüm tarihi: 29 Şub, 2016

tür: bulmaca, gündelik, macera

Merak, bir zekanın işaretidir.

Deneysel A.I.'in yaşadığı doğal bir Arctic gezegenine yolculuk edin. birimler ve atılan robotlar. Karla karışıklık olarak oynayın, bir dizi bulmacayla karşı karşıya olan ve neler olup bittiğini çok az bir fikre sahip. Ardından, eski bir A.I. Birim, devam etmenize ve bu güzel ıssız gezegenin gizemlerini çözmenize yardımcı olmak için istekli.

Temel özellikler

Bulmaca Çeşitliliği: Rapor, 100'den fazla farklı elemana sahip bir içerik zengin bulmaca çözme deneyimi sunar.

Uzunluk: Çekirdek oyunu bitirmek yaklaşık 25-30 saat sürer. Tüm olası sırları ve başarıların kilidini açmak, sonunda ne kadar iyi olacağınıza bağlı olarak daha fazla olur. Çekirdek oyunu 5 yük ve 5 dalga acele seviyesine ek olarak 14 büyük bulmaca haritasından oluşur.

3 Oyun Modu: Bulmaca, Borsa ve Dalga Rush (daha fazlasını okuyun).

Karakter Hareketliliği: Çizgi, Jet-Boost, Grapple ve herhangi bir noktaya hızlıca ulaşmak için seviyelerin etrafında yolunuzu uçurun. Asla yerle sınırlı değilsin.

Unlockables: Floe'yu yükseltebilir, yeni seviyelere erişebilir ve tüm altın soru işaretlerini toplamayı başarırsanız, 'Kış' - Floe'nin tüm gezegendeki favori silahı için gelişmiş modüllerle ödüllendirileceksiniz.

Bırak / bırakma bölünmüş ekran kooperasyonu: İkinci bir oyuncu, size yardımcı olmak için herhangi bir zamanda oyuna sorunsuz bir şekilde katılabilir veya bırakabilir.

düşmanlar: Bulmacaları çözmekten hiç sıkılıyorsanız, daha fazla aksiyon dolu oyun moduna dalabilir ve floenin yükseltmelerinin kilidini açmak için FAILTOTS'ların ordularıyla savaşabilirsiniz.

Deployables: Çevre veya sayaç düşmanlarıyla etkileşime geçmek için sekiz farklı araç (dairesel testere, yakma, Tesla bobin, lazer, girdap, Noktası, Tesla bobin, lazer, girdap, Nokta, Thumper ve Tekillik) dağıtabilirsiniz (aşağıda daha fazla bilgi bulun).

Minimum: OS: 7 64-bit İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD, 2,0 GHz veya daha hızlı Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 10 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 10 Depolama: 550 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: 10 64-bit İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD, 2,5 GHz veya daha hızlı Bellek: 8 GB RAM Grafikler: DirectX 11 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1000 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
141
TELİF HAKKI İHLALİ