Redactem Full İndir Oyun indir

RediTem bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. RERACTEM - Bu heyecan verici yeni 2D platformda parkour bulmacalarını çözmek için zamanın geri sarılması ve yerçekimini değiştirin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Elliott Marc Jones

Publisher: Elliott Marc Jones

Yayın tarihi: 1 Ağu, 2016

tür: gündelik, eylem, strateji

Bu son derece zor, henüz heyecan verici yeni 2D platformunda parkour bulmacalarını çözmek için zamanı geri sarın ve yerçekimi değiştirin. Her zaman ücretsiz olarak eklenen yeni seviyelerde, eğlence asla bitmez. Redictem'deki her seviye, eğlenceyi koruyan zorlu bir bulmaca oluşturmak için oyunun birçok özelliğinden birini içermektedir. Oyun bağımlılık, sinir bozucu ve ilginç, her zaman bir seviyeye daha meydan okumak için geri geliyorsunuz.

RediTem, indiegamestand, buharına benzer bir pazar, ancak temel olarak Temmuz 2016'dan bu yana indie oyunları için bir numaralı puanlı video oyunu olmuştur.

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2GHz çift çekirdekli veya daha hızlı Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000 veya daha iyi Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ek notlar: Sadece resmi Xbox ve Logitech denetleyicileri desteklenir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
167
TELİF HAKKI İHLALİ