Regular Human Basketball Full İndir Oyun indir

normal insan basketbol full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Düzenli insan basketbolu - biraz top oynamaya hazır mısın? Bir takım tutun, takım verin ve insanınızın içine tırman! Tahsilcilerini hazırlayın, arazi tekerleklerini düşürün ve bu fiilleri döndürün ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: PowerHoof

Publisher: PowerHoof

sürüm tarihi: 1 Ağu, 2018

tür: casual

Düzenli İnsan Basketbolu, dev mekanik ölüm makinenizi kontrol etmek için takımın güreşi olan çok oyunculu parti-marş. Kıyamet sonrası bir basketbol sonrası showdown'da emirleri, saygısız anahtarları ve hoops'u vurur.

İnsanı kontrol etmek için birlikte çalışın.

2 veya daha fazla balya için çevrimiçi veya splitscreen çok oyunculu.

sanatın durumu Basketbol simülasyonu

Gerçekçi fizik, 4'ten fazla insan duygularını simüle eder.

Video oyunlarındaki fizik her zaman mükemmeldir ve bu bir istisna değildir. Bağırıyor, karışıklık ve ters çevirme, insanı Pinwoint Precision ile mükemmel bir smaçla yönlendirirken, geçmişin işleri olacaktır. Hiçbir flailing, floping ve sadece yanlışlıkla ezilmiş olmak için düşme, burada iyi anlamlı arkadaşınızı satın alın!

Michael Ürdün bir keresinde "Kralların Sporu" olarak adlandırılır. Bu, yanlışlıkla yanlışlıkla mıknatısını ortadan kaldırmadan önce kısaldı ve zemine ayakları flailing ile baş aşağı çarptı ve yanlış yolu döndürüyor. Zavallı Michael, ciddi şasi hasarı sürdürdü.

Anahtar fetürleri: 1 maçta 1 oynayın veya yardım etmek için arkadaşlarınızı getirin. Mıknatısınızı topu almak için başlayın, bir dostum her şeyi yerine getirir. Rakiplerinizi mech'inizi istila edin ve sizi kovalamaya çalışırken iticilerini devre dışı bırakın. Birbirinize savaşmak için partinize buhar arkadaşları ekleyin ve çevrimiçi diğer ekiplere meydan okuyun. (* Özel olmayan buhar topluluğu profili gerektirir) Yerel oyun için çok sayıda kontrol cihazı için destek. Tüm presleme düğmeleri ve bağlayan siparişlerle 10 oyuncu ile uyumlu smaç elde edebilir misiniz? Dunk için altı titanik arenalar. Gelişmiş oyuncu yüz jeneratörü tüm en son parçaları ile sol_eyebrow_42b! Gerçek insan yorumcularından gerçekçi basketbol yorumu. Bir pompalama 80'lerin hip-hop müziği, sizin gibi havada kollarınızı sallayacaksınız, sadece insanın bakım yeteneğini sergilemiyorsunuz!

Minimum: OS: Windows XP (SP2) veya daha sonra İşlemci: 2.8 GHz çift çekirdekli işlemci veya eşdeğeri Bellek: 3 GB RAM Grafikler: 2006 yılından beri NVIDIA (GeForce 8), 2006'dan beri AMD (Radeon HD 2000), 2012'den beri Intel (HD 4000 / Ivybridge) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ek Notlar: Çevrimiçi Oyun için Geniş Bant İnternet Bağlantısı Gerekli
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
237
TELİF HAKKI İHLALİ